Маркевич зіграв за ветеранів в Шепетівці

Автор avtor Дата 05.09.2016 в 17:56 | Раздел TabloID, Главное | Мнений 0

Більше 20 років тому великий футбол залишив Шепетівку. Вболівальники і зараз згадують симпатичну команду «Темп» зразка 1993-1995 років, яка сміливо увірвалася в еліту вітчизняного футболу. Тоді, варто нагадати, створена бізнесменом Джумбером Нішніанідзе команда під керівництвом тренера Леоніда Ткаченка кинула виклик грандам, зайнявши дев’яте місце в чемпіонаті і вийшовши до чвертьфіналу національного кубка.

З тієї славної пори на центральному стадіоні Шепетівки «Локомотив» мало що змінилося. Про колишні часи нагадує лише стенд з фотографіями, матчі ж місцевої аматорської команди збирають нечисленну публіку. Складно уявити, яке футбольне дійство здатне нині зібрати повні трибуни п’ятитисячний арени. Виявилося – візит до міста найкращих гравців країни минулих років, об’єднаних в Національну збірну України серед ветеранів! За підтримки ФФУ та ТОВ «Агробізнес» команда активно гастролює по країні, відвідавши в нинішньому році близько двадцяти регіонів, а місцем чергової зустрічі, яка традиційно пройшла під егідою підтримки армії в Зоні АТО, стала гостинна Шепетівка. І суперник виявився гідним – ветерани ФК «Темп».

Перед початком дружньої зустрічі віце-президент ФФУ Василь Орлецький відзначив небувалий ажіотаж, який викликала гра в Шепетівці. «Разом з «зірками» нашого футболу я відвідую багато регіонів країни і не перестаю захоплюватися, як їх люблять і цінують вболівальники. Повірте, хоч і кажу це з жалем, матчі нашої ветеранської команди збирають часом значно більшу аудиторію, ніж ігри Прем’єр-ліги. Збірна виконує важливу місію по популяризації футболу в регіонах, надає велику підтримку військовими в АТО, чого тільки варті гри в Волновасі та Попасній, в Хмельницькому в День ПДВ. А матч в Шепетівці вчергове показав, наскільки потрібні нашим регіонам, особливо маленьким містам, свята футболу».

Під оплески глядачів на зелене поле вийшли Анатолій Дем’яненко, Володимир Лозинський, Мирон Маркевич, Іван Яремчук, Сергій Нагорняк, Едуард Цихмейструк, Віктор Мороз, Артем Яшкін, Олександр Радченко, Сергій Коновалов, Всеволод Романенко, В’ячеслав Свідерський та інші відомі гравці минулих років. Любителі футболу побачили безліч небезпечних моментів і дев’ять забитих м’ячів. У «жовто-синьої» дружини по два рази відзначилися Цихмейструк та Олег Собуцький (куратор ветеранської збірної в системі ФФУ), по разу Нагорняк і Яшкін, встановивши остаточний рахунок 6:3.

Неймовірно дружня атмосфера була в цей вечір на стадіоні. Між знаменитими футболістами і вболівальниками не було жодної дистанції, після фінального свистка ще близько години «зірки» не залишали поле, терпляче роздаючи автографи і фотографуючись. Сергій Коновалов згадав, як навесні 1995 року він у складі «Динамо» Київ приїжджав в Шепетівку, і тільки завдяки голу в кінці зустрічі від Сергія Беженара столичний клуб зумів добитися перемоги. «І зараз перед очима та атмосфера, коли за «Темп» вболівала вся Шепетівка, вся Хмельницька область. Дуже важко було тут грати, набирати очки. Можу тільки побажати, щоб колись професійний футбол повернувся в місто, в якому так багато уболівальників», — розповів Коновалов.

Були на матчі і Герої нашого часу – учасники АТО і військовослужбовці. Їм було презентовано футбольний м’яч з автографами, зроблена загальна фотографія. «Це їхнє свято, людей, які захищають нас і нашу країну, – підкреслив куратор ветеранської збірної Олег Собуцький. – Куди б не приїжджала наша команда, всюди зустрічаємося з військовими, приділяємо їм увагу і дякуємо за службу батьківщині. Зараз в країні такий час, такі розставлені пріоритети. Якщо є можливість провести матч на сході, їдемо туди. У вересні в планах збірної виїзди до Луганської та Донецької області».

 

Дмитро Шаповал, фото Володимира Раснера

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>