Кріштіану фінтить, у Пепе — не виходить

Автор Vobler Дата 07.10.2016 в 08:58 | Раздел Видео, Главное | Мнений 0

Напададник збірної Португалії Кріштіану Роналду показав своєму одноклубнику по мадридському Реалу Пепе пару фінтів, які захисник не зміг повторити.

На даний момент чинні чемпіони Європи готуються до відбіркових поєдинків до ЧС-2018 проти збірних Андорри і Фарерських островів.

Незважаючи на те, що останнім часом багато футбольних експертів заявляють, що Кріштіану Роналду не в формі і, нібито, саме це є причиною всіх невдач Реала — на тренуваннях збірної Португалії форвард доводить зворотне.

На останньому тренуванні. Роналду стояв в парі зі своїм другом і партнером по мадридському Реалу Пепе. Крішті показав захисникові пару фінтів і попросив його їх повторити, у Пепе, звичайно, нічого не вийшло)

Під час гри в квадрат володар трьох Золотих м’ячів раз у раз показував різні «примочки» і в цілому був у відмінному настрої. Схоже, в збірній Португалії атмосфера зараз набагато краще, ніж в Реалі.

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>