Фігу: Ніщо не зможе завадити Кріштіану виграти Золотий М’яч

Автор 11na11 Дата 28.12.2012 в 13:46 | Раздел Интервью | 2 мнения

Луїш Фігу продовжує вважати, що Кріштіану Роналду має великий шанс здобути Золотий м’яч. «Ніщо не завадить йому виграти це. Він завжди находиться серед фаворитів за будь-який індивідуальний трофей» — сказав колишній гравець збірної Португалії щодо шансів свого співвітчизника в інтерв’ю Федерації Футболу Португалії (FPF).

«Він мав хорошу кампанію в Ла Лізі та Лізі Чемпіонів і завжди йшов до кінця. Але ми всі знаємо, що в кожного є думка про переможців індивідуальних трофеїв і це завжди важко вгадати, хто отримає приз».

Фігу, який виграв дану нагороду у 2000 році, згадав той момент: « Це був один з найособливіших епізодів кар’єри з власне мого персонального боку, адже є декілька гравців, хто має можливість виграти трофей. Тоді було багато футболістів з ім’ям, в той час як зараз є чотири чи п’ять величних кандидатів. Отримати цю нагороду було дуже почесно».

Інший португальський гравець, одноклубник Роналду по Реалу , Пепе висловив свою думку про те, що КР7 заслуговує виграти Золотий М’яч, хоча він був менш оптимістично налаштований, ніж Фігу. «Я б хотів, щоб Кріштіану отримав Золотий м’яч, тому що він мій друг, тому що він зробив для футболу надзвичайно багато, тому що він був у трійці кращих гравців 5 разів за останні 6 років, тому що він виграв чемпіонат. Але схоже, що він не виграє його».

Вова Євдошенко, 11na11.com, джерело - marca.com

 

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:
Комментраиев 2
Ваше мнение
  1. vadimsmila:

    Та дайте вже йому за сукупністю…!!!

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>