Олександр Глєб: гравці збірної Люксембургу падали від вітру

Автор Vobler Дата 12.10.2016 в 06:37 | Раздел Видео | Мнений 0

Півзахисник збірної Білорусі Олександр Глєб розкритикував поведінку гравців збірної Люксембургу в матчі з білорусами (1: 1).

«Все засмучені. Хотіли, старалися перемогти, але класу не вистачило, щоб реалізувати моменти. У суперника були полушанси, в результаті — 1: 1 … Травми? Та які травми … Там хлопці падали від вітру і лежали по п’ять хвилин . Дивно, що німецький суддя так на це реагував, хоча він все бачив. Можна було ще хвилинки дві додати з урахуванням того, скільки лежали на газоні люксембуржці «.

Пропоную, переглянути дещо з цього матчу. Зверніть увагу на колоритний коментар.