Ротань: Граю за Дніпро безкоштовно

Автор Vobler Дата 14.10.2016 в 20:19 | Раздел Интервью | Мнений 0

Хавбек «Дніпра» Руслан Ротань розповів про стан справ у клубі, який лише півтора роки тому грав у фіналі Ліги Європи.

- Закінчити кар’єру в «Дніпрі»? Ви знаєте, які для «Дніпра» наступили часи, і відповідати, поклавши руку на серце, що збираюся … Краще такими словами не розкидатися. «Дніпро» — моя рідна команда. Я віддав їй багато років, сили і здоров’я. Від того, що відбувається, моє серце болить і плаче. Але потрібно терпіти! Були у «Дніпра» хороші часи, тепер настали погані. Важко, але нічого страшного. Через все в житті треба пройти. Нікому легко не буває. Я мрію, щоб ми повернулися на високий рівень. Якщо з економікою в Україні все буде добре, думаю, найкращі часи настануть і для «Дніпра». З цією надією я живу. А просити президента, щоб він від нас не відвертався, напевно, неправильно. Йому важко. Чим може, тим і допомагає команді.

- «Дніпро» має великі борги, але ви підписали новий контракт. Як це можна пояснити?

- Так і пояснюйте. Я розумію, що борги величезні. Просто «Дніпро» не порожній звук для мене. Якщо треба пограти у свій час безкоштовно, я пограю, що зараз і роблю. Я сподіваюся, що на дніпровській вулиці все буде добре.

Журнал «Футбол»

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>