Ващук: За останні 2 тижні мене двічі обікрали.

Автор Vobler Дата 07.10.2016 в 09:41 | Раздел Главное, Украина | Мнений 0

Про це він  написав у фейсбуці. Перший раз злодіїв, мабуть, злякав син, несподівано повернувся додому. На місці злочину вони кинули залізний лом, і я вдячний Богу, що мою дитину вони не чіпали.

Другий раз був вчора. Мабуть, все ж вирішили довершити розпочате. Мільйонів у мене вдома, звичайно, вони не знайшли. Будинок перевернули, перерили всі речі. В цілому все це неприємно, але я не про це.

Обидва рази я викликав поліцію. Обидва рази через дуже довгий проміжок часу до мене приїжджали втомлені, замотані люди, які по ідеї повинні боротися зі злочинністю в окремо взятому регіоні Київської області. На питання чому так довго відповідь була простою: «Ми з сьомої ранку на ногах. Нас по штату має бути сорок чоловік, а нас залишилося шестеро». Шестеро замість сорока.

P.s. Дякую тим, хто, незважаючи ні на що, продовжує працювати. Без грошей. Просто тому, що інакше не можуть. Такі теж є», – написав Ващук у фейсбуці.

 

 

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>