Мирослав Радовановіч: Максимов бив Алієва перед камерами спостереження

Автор Vobler Дата 11.10.2016 в 17:30 | Раздел Интервью | Мнений 0

Екс-тренер воротарів «Тараз» розповів про конфлікт двох українців

Історія про пригоди двох українців в Казахстані, а саме про бійку головного тренера «Тараз» Юрія Максимова і тепер уже колишнього гравця цієї команди Олександра Алієва, продовжує розбурхувати увагу як вітчизняних, так і зарубіжних любителів футболу. Коуч таразцев вже відхрестився від того, що сталося. Однак інші люди стверджують, що інцидент мав місце бути.

З недавніх пір працював тренером з воротарям ФК «Тараз» перестав працювати серб Мирослав Радовановіч. Наставник голкіперів стверджує, що нинішній головний тренер таразцев, м’яко кажучи, озвучує не всю правду, про що серб і розповів кореспонденту:

 

- Я дізнався про все від самого футболіста. Головний тренер в аеропорту два рази вдарив Алієва перед камерами відеоспостереження. Бійка між ними була і на вулиці біля аеропорту, і перед автобусом. Алієв після цього на таксі поїхав в Тараз. Який Максимов тренер, самі бачите. Але ж він повинен бути педагогом, а не боксером. Футболіста можна оштрафувати, а не бити.

 

- Ви ж, як і Алієв, вже не в «Таразі»?

- Максимов хотів прибрати мене відразу, як приїхав в «Тараз». Але у мене був контракт до 31 грудня. У його помічника є свій тренер з воротарям, і його вони хотіли запросити на роботу. Я про це дізнався і не хотів з ним працювати, проте мав підписаний контракт, і його потрібно було виконувати. Максимов прийшов прибирати директора клубу, спортивного директора, тренера і запросити туди свою бригаду. Всі працювали самі, тренуваннями він не займався. Я в своєму житті не бачив тренерів гірше, хоча пропрацював 15 років. Одного тільки не розумію: все ж в клубі бачили, що це за людина і який тренер, але ніхто правду говорити не хоче.

 

- З якими почуттями покинули Казахстан?

- Я провів в Таразі три роки, і в мене залишилося там багато друзів — як у футболі, так і поза ним. Зараз хочу подякувати всім і сказати величезне спасибі за те, що надали умови для роботи, за те, що я завжди відчував себе там як вдома.

 

Вперше я приїхав в Тараз як тренер воротарів з найкращим сербським фахівцем Любко Петровичем. І відразу в перший же рік нам вдалося показати хороший результат — зайняти в КПЛ 4 місце. Нам не вистачило одного очка, щоб потрапити в єврокубок.

Петрович провів хорошу селекцію, створив дуже хорошу команду з капітаном Олександром Кучмою, який був одним з головних гравців цієї команди. У наступному сезоні після семи турів ми були лідерами чемпіонату, але після цього почалися якісь проблеми всередині команди — нефутбольні проблеми, через які Любко Петрович мав покинути «Тараз». І після цього кожен рік «Тараз» знаходився вже в усі більш гіршій ситуації і боровся вже за виживання. Думаю, що те, що Петровичу не дали допрацювати до кінця, було дуже великою помилкою.

 

В цьому році я знову повернувся в «Тараз», тому що мене запросив мій старий знайомий, мій друг Нурматов (Мірзабаев — ред.), Який почав виконувати обов’язки головного тренера команди. Прийшов, щоб допомогти команді, клубу, який знаходився у важкій ситуації, і свого друга Нурматов.

 

Після всього, що сталося, в «Таразі» змінився головний тренер, приїхали нові наставники з України, які дотримувалися виключно свої інтереси і дуже мало працювали на інтереси клубу і команди.

 

Ці люди з самого початку хотіли поміняти в клубі всіх, хотіли запросити всіх своїх — від гравців до спортивного директора і президента. І відразу створили великі проблеми всім, хто працював в «Таразі». Вони хотіли за одну ніч поміняти всі, що в клубі було зроблено за останній десяток років. При цих людей виникло багато проблем у всіх — дійшло до того, що тренери лаялися з гравцями в аеропорту і навіть бійки починали на очах у великої кількості людей.

 

Я за 15 років своєї тренерської кар’єри ніколи не бачив таких тренерів з таким ставленням до своїх помічників і гравцям, з якими працюють. Думаю, що буде дуже погано, якщо після закінчення сезону керівництво ФК «Тараз» продовжить співпрацю з цими тренерами. Упевнений, що нічого хорошого вони «Таразу» не принесуть. Вважаю, що керівництво клубу має задуматися про те, щоб в наступному сезоні у «Тараз» не було таких проблем, як в цьому.

Джерело — Sports.kz

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>