ФІФА розширила санкції проти Романа Єрьоменка

Автор Vobler Дата 13.10.2016 в 00:02 | Раздел Главное, Еврокубки | Мнений 0

Футболістові московського ЦСКА заборонили брати участь навіть у товариських матчах

Глава дисциплінарного комітету Міжнародної федерації футболу (ФІФА) прийняв рішення розширити санкції, накладені на футболіста збірної Фінляндії і московського ЦСКА Романа Єрьоменка. Про це повідомили в прес-службі організації.

7 жовтня стало відомо, що Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) відсторонив фінського гравця на 30 днів. Причини рішення офіційно поки не оголошувалися. 9 жовтня фінський телеканал MTV повідомив, що Єременко провалив допінг-тест після одного з двох матчів армійців в Лізі чемпіонів в поточному сезоні. УЄФА цю інформацію коментувати відмовився.

«Відповідно до статті 136 Дисциплінарного кодексу ФІФА, глава дисциплінарного комітету ФІФА прийняв рішення розширити санкції, накладені УЄФА (Союзом європейських футбольних асоціацій) на футболіста Романа Єрьоменка, c тим, щоб вони були чинні на міжнародному рівні. Таким чином, з 6 жовтня 2016 гравець тимчасово відсторонений від будь-якої діяльності, пов’язаної з футболом, на 30 днів. Крім іншого, заборона поширюється на всі категорії футбольних матчів, включаючи товариські та офіційні гри внутрішніх і міжнародних змагань », — повідомили в прес-службі організації.

Розгляд справи в УЄФА, як раніше повідомив директор департаменту з інформаційної політики і зв’язків з громадськістю ЦСКА Сергій Аксьонов, має пройти протягом місяця.

Джерело — ТАСС

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>