ФІФА зобов’язала Динамо виплатити за трансфер Теодорчика ще 200 тисяч євро

Автор Vobler Дата 02.10.2016 в 10:08 | Раздел Главное, Премьер-Лига | Мнений 0

Щоб уникнути санкцій світового футбольного органу, київське Динамо зобов’язане виконати всі його фінансові вимоги в найкоротші терміни. А все через позов, що подав клуб Вкра з Жіроміна (це рідне місто Теодорчика). Річ у тім, що за останні два роки, які 25-річний форвард захищав кольори Динамо, чемпіон України так і не виплатив його першому клубу відсоток за трансфер з польського Леха — 2,5% від суми угоди або 125 590 євро. Крім того, Динамо зобов’язане перерахувати на рахунок Польського Футбольного Союзу 74 913 евро. Ця сума спочатку призначалася варшавської Полонії (другого клубу Теодорчик) за той же трансфер поляка з Леха в київський клуб. Однак в 2013 році Полонія втратила професійний статус, тому гроші дістануться керівному футбольному органу Польщі.

Додам, у поточному сезоні Теодорчик, який на правах оренди захищає кольори бельгійського Андерлехта, відіграв у всіх турнірах 12 матчів, відзначившись 7 голами і 2 ассистами.

А платити доведеться все таки…

�обави�� �екламное об��вление


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>