Дячук-Ставицький: фінансові проблеми є у багатьох клубів, але карають тільки Карпати

Автор Vobler Дата 09.10.2016 в 07:54 | Раздел Интервью | Мнений 0

Виконуючий обов’язки генерального директора львівських Карпат Юрій Дячук-Ставицький розповів про нинішню фінансову ситуацію в клубі, а також про взаємини з інвесторами і місцевою владою.

Про заборгованість

Нагадаємо, що через невиплату заборгованості із зарплати перед низкою колишніх гравців перед стартом поточного розіграшу УПЛ у львів’ян були відібрані 6 очок.

«Станом на зараз у клубу немає проблем. За винятком тієї ситуації, яка тягнеться ще з 2012 року, коли ФФУ і Палата по вирішенню суперечок, як ми вважаємо, упереджено поставилися до Карпат», — заявив гендиректор Карпат в інтерв’ю офіційному клубному сайту.

«Протягом останнього року ми виплатили майже мільйон доларів тим, хто їх не заслужив. Зараз всі гравці та працівники клубу отримують зарплату вчасно. Більш того, в серпні ми підняли зарплату практично всім співробітникам і молодим гравцям. Клуб на правільномпуті, у нас немає поточних боргів. Є ще старі борги. Але якщо ми заплатимо їх тим гравцям, які призвели до того, що на нас несправедливо наклали штрафні санкції, то ми не зможемо фінансувати наших тренерів і працівників, в тому числі і на дитячо-юнацькому рівні «.

Про зняття очок

«Може це і не коректно, але скажу, що незважаючи на проблеми в інших клубах, знімають очки  тільки з нас, і трансферне вікно теж тільки нам закривають. Ми знаємо з преси про мільйонні борги Дніпра. Знаємо про проблеми Говерли і Металіста, які зникли з футбольної карти. знаємо зі ЗМІ, що мали місце фінансові проблеми у Волині, знаємо, що місяцями не платять зарплату в Ворсклі і Зорі — командах, які виступають в єврокубках. Але карають тільки Карпати «.

Про передачу землі

«Чи існують зрушення в питанні передачі клубу 17 га комплексу України, обіцяних свого часу мером Львова Андрієм Садовим? У цьому питанні немає ніякого прогресу. Скільки років вже цієї обіцянки? Ми профінансували реконструкцію стадіону Україна, виконали все, що обіцяли. Зараз на цій території ми фактично самовільно побудували три поля для наших дітей. для сотень дітей! А що влада робить? Нічого! чи не час уже зробити як в Польщі, де більшість клубів співфінансує мерія? Ну не може клуб сам це все тягнути! Вічно так бути не може … чи багато знайшлося бажаючих придбати Карпати за символічну гривню, як це пропонував почесний президент клубу ?! Не сумніваюся, що ця пропозиція залишається в силі. Тільки ось черги з бажаючих чомусь не бачу «.

Про віру в майбутнє

«Повірте, і у сильних може дуже скоро закінчитися терпіння. Ми завжди бачили Карпати як соціально-патріотичний інвестиційний проект, який повинен об’єднувати капітал як приватних інвесторів, так і влади, уболівальників. Тільки в такому випадку можна говорити про створення команди, яка буде вирішувати найвищі турнірні завдання «.

«Я вірю, що у нас все буде добре. Але тільки в тому випадку, якщо станеться повноцінна перезавантаження проекту» Футбольний клуб «Карпати». Для цього потрібно насправді небагато: владі — дотримуватися даних обіцянок і цінувати те, що приватний капітал займається розвитком футболу в усьому регіоні. Компанії «Крісан», яка Сейч лише на папері є другим співінвестором — згадати взяті на себе зобов’язання і виконувати їх, як це годиться в великому бізнесі. А вболівальникам вірити в команду і підтримувати її

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>