Дячук-Ставицький: Дулуб — фахівець серйозного рівня

Автор Vobler Дата 10.10.2016 в 08:43 | Раздел Премьер-Лига, Украина | Мнений 0

Виконуючий обов’язки генерального директора львівських Карпат Юрій Дячук-Ставицький прокоментував призначення на посаду головного тренера команди білоруса Олега Дулуба.

Нагадаємо, що 51-річний фахівець, до Який тренував Цього представника елітного дивізіону білорусі Крумкачи, підписав з львівським клубом 5-річний контракт.

А Сергій Зайцев, який прийняв Карпати на старті поточного сезону, був переведений на посаду керівника програми розвитку дитячо-юнацького школи львів’ян.

«Дійсно, нам вдалося знайти і зацікавити своєю пропозицією фахівця серйозного рівня Олег Дулуб перед початком сезону приїжджав до Львова, ознайомився з інфраструктурою клубу, і, врешті-решт, ще тоді ми досягли принципової згоди про майбутню співпрацю.», — Заявив гендіра Карпат в інтерв’ю офіційному клубному сайту.

«Більш того, він консультував наших тренерів, погоджував програму підготовки до сезону До речі, не буду кривити душею, якщо скажу, що кілька змістовних по грі матчів на старті чемпіонату проти Стали, Динамо, Шахтаря, Ворскли -. Не в останню чергу заслуга і цього спеціаліста. З Олегом Дулуб ми пов’язуємо майбутнє нашої команди. Упевнений, що за підтримки керівництва та вболівальників ми разом напишемо нову сторінку в історії Карпат «.

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>