Коноплянка: про перехід з Дніпра та цьомики в камеру
Автор cooleba Дата 25.10.2013 в 09:28 | Раздел Главное, Еврокубки | 1 мнение

Який вже рік поспіль, ходять чутки про перехід Євгена до іншого клубу. Одразу, після матчу з португальським «Пасуш де Феррейра» Коноплянка дав інтерв’ю з приводу його можливого перехіду з дніпропетровського «Дніпра» :

«Якби я сказав, що не хочу перевірити себе в одному з європейських топ-чемпіонатів, то це було б неправдою. Звичайно, що хочу. І фінансовий бік тут абсолютно ні до чого – в Україні мене в цьому питанні все влаштовує. Думаю, що я таки перейду з «Дніпра» в інший клуб. Ось тільки є два запитання – коли це станеться і куди перейду? Наразі я собі цим голову не заморочую, бо і так є над чим думати. Дуже хочу виграти щось серйозне з «Дніпром» і не менше маю бажання поїхати зі збірною на чемпіонат світу. Причому роль просто учасника мене в Бразилії аж ніяк не влаштує», — сказав Коноплянка.

Звичайно видно, що молодий талант збірної України хоче перейти в європейський топ-клуб, шанси  на перехід якого, дорівнюють 100%. Такий гравець як Коноплянка не завадить ніякому клубу будь то Бундесліга, Ла Ліга, Серія А чи англійська Прем’єр Ліга.

Також після матчу, Євген дав короткий коментар  про гру з португальцями і святкування гола, де він, як сказав кореспондент телеканалу 2+2, послав «цьомики» в камеру. Коноплянка вже став улюбленцем телеглядачів, за свої супер-кумедні коментарі та інтерв’ю :

Олександр Кулеба, для 11na11.com


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site