Не хочемо бути Кривбасом та Арсеналом
Автор avtor Дата 31.10.2013 в 10:11 | Раздел Главное, Премьер-Лига, Украина | 1 мнение

Футбольний клуб «Волинь» сьогодні повторно звернувся до президента ФФУ Анатолія Конькова із проханням особисто втрутитися у ситуацію, яка склалася навколо питання щодо колективного членства ФК «Волинь» у Федерації футболу Волині.
«Волинь» повторно інформувала Анатолія Конькова про те, що у разі продовження протиправного тиску з боку нинішнього керівництва ФФВ клуб може припинити своє існування, оскільки буде позбавлений можливості виступати у змаганнях серед клубів Прем’єр-ліги.
«Уже найближчим часом усі футбольні функціонери, зможуть побачити повтор ситуації з нещодавнім зникненням з футбольної мапи України таких самобутніх і сильних клубів як «Кривбас» та «Арсенал». Жоден із інвесторів не візьметься фінансувати клуб, який усілякими неправовими методами не допускають до змагань», — йдеться у новому зверненні «Волині» до президента ФФУ. – «Нині регіональні футбольні керівники змушують клуб акцентувати свою роботу не на спортивній складовій, а займатися лише юридичним захистом, своїх правових позицій».
Тому ФК «Волинь» просить А.Д.Конькова терміново втрутитися у ситуацію, яка виникла навколо питання членства у регіональній федерації футболу, а це своєю чергою тісно зв’язано із проведенням звітно-виборної конференції ФФВ, яка запланована на 14 листопада.
Нагадаємо, що 21 жовтня ФК «Волинь» уже звертався до ФФУ із листом, у якому інформував суть проблеми. Наводимо текст цього листа:

«Шановний Анатоліє Дмитровичу!
ТзОВ «Футбольний клуб «Волинь» звертається до Вас перш за все зі словами вдячності за роботу, яку ви здійснюєте задля розвитку та популяризації футболу в нашій державі як серед професійних команд так і серед аматорів та дітей. Віримо і сподіваємося, що наша з вами спільна робота принесе неабиякі плоди у майбутньому, та відверне хоча б частину молоді від згубних звичок і принад, які бурхливо вирують у нашому суспільстві.
Однак, хочемо звернути Вашу увагу і на те, що поряд із позитивними здобутками в українському футболі, існують кричущі проблеми і негаразди, які дійсно заважають розвиватися футболу, зокрема в окремо взятому нашому регіоні.
У 2012 році, у зв’язку із численними зверненнями колективних членів та переважної більшості членів Виконкому ФФВ, рішенням більшості голосів Виконавчого комітету Федерації футболу Волині від 15 листопада 2012 року (включаючи голос Голови ФФВ – Столяра В.А.), було ухвалено рішення про проведення позачергової звітно-виборної Конференції 01.02.2013 року в м. Луцьк. Однак в подальшому всупереч рішенню найвищого керівного органу регіональної федерації футболу, який діє між конференціями, це рішення було неправомірно скасоване Президією ФФВ від 25.01.2013 року, яка не мала ні правової, ні легітимної більшості для прийняття такого рішення (безпрецедентний випадок за весь час діяльності ФФВ з моменту створення футбольного осередку). Головними дійовими особами зриву позачергової Конференції виступили «Гарант дотримання Статуту ФФВ і законодавства України» — Столяр В.А. зі своєю свитою, а також голова Волинської ОДА — Клімчук Борис Петрович.
Тут варто зазначити, що голова Волинської обласної державної адміністрації Б.П. Клімчук був одним із кандидатів на обрання головою ФФВ і лише коли стало зрозуміло, що прості делегати не підтримають його амбіційні забаганки, тоді власне і було зірвано проведення конференції. Але з того часу, головний чиновник області почав здійснювати та здійснює і дотепер тиск як на колективних членів ФФВ, так і на рядових активістів організації, що не погоджуються з його особистою думкою. Ця ситуація зрештою призвела до зриву та непроведення позачергової звітно-виборної конференції ФФВ і відтермінувала законне і легітимне обрання керівництва регіональної федерації.
У зв’язку із власною незалежною позицією, яка була у Клубу з приводу проведення дочасного волевиявлення у ФФВ ФК «Волинь» зазнав значних утисків, а також відчув на собі в повній мірі відсутність співпраці та розуміння із боку керівництва регіональної федерації футболу. Незважаючи ні на що, футбольний клуб продовжив кропітку щоденну працю по популяризації футболу на території в області, забезпечуючи участь у змаганнях як серед професійних клубів так і серед дітей та юнацтва, адже на кону були долі близько чотирьохсот дітей – учнів ДЮФШ ТзОВ «Футбольний клуб «Волинь» та близько двохсот працівників, які забезпечують функціонування команд Клубу.
У 2013 році ситуація із різноманітними незрозумілими діями щодо проведення чергової звітно-виборної Конференції та обрання керівництва ФФВ знову викликала занепокоєння не тільки у професійного футбольного клубу «Волинь», а й в усієї спортивної громадськості області. Чиновниками та посадовцями ФФВ знову вчиняються протизаконні дії по втручанню у процес делегування кандидатів від колективних членів ФФВ та визначення самих колективних членів Федерації, які відбуваються поза межами законності і статутних норм.
На сьогоднішній день грубо ігноруються права тимчасових колективних членів, натомість з’являються нікому не відомі «нібито колективні члени», які в подальшому мають вирішувати долю спортивної громадської організації «Федерація футболу Волині». Ще раз хочемо наголосити на тому, що усі ці рішення та діяльність нинішнього керівництва ФФВ відбуваються всупереч законним рішенням власного Виконавчого комітету.
Крім того, знову мусується та оспорюється питання про статус членства ФК «Волинь» у ФФВ. Хочемо при цьому зазначити, що уже неодноразово Голова Федерації футболу Волині піддавав сумніву питання про легітимний статус колективного членства Клубу у складі регіональної федерації. Так, наприклад, нещодавно ТзОВ «Футбольний клуб «Волинь» в черговий раз отримало листи за підписом Столяра В.А. про те, що клуб не являється колективним членом ФФВ, а відтак не може делегувати своїх представників на чергову звітно-виборну Конференцію, яка відбудеться 14 листопада 2013 року. Дана ситуація дуже непокоїть нинішнє керівництво Клубу, адже можлива така абсурдна ситуація, при якій, професійний футбольний клуб «Волинь», багаторічний учасник ОПФКУ «Прем’єр-ліги», просто перестане існувати та втратить можливість приймати участь у змаганнях, внаслідок неправової позиції однієї футбольної особи – Голови ФФВ Столяра В.А. Адже потрібно враховувати той факт, що згідно норм Регламенту з атестації футбольних клубів Прем’єр-ліги України і Статуту ОПФКУ «Прем’єр-ліга» лише колективні члени регіональних федерацій мають право приймати участь у Всеукраїнських змаганнях по футболу.
Ситуація із особистим небажанням певної особи діяти у правовому полі йде всупереч легітимним рішенням Федерації футболу України, яка, своєю чергою, щорічно видає відповідним клубам Атестат на право участі у змаганнях. Одним із критеріїв проходження процедури атестації, якраз саме і є підтвердження перебування у складі регіональної футбольної федерації того чи іншого клубу. При цьому, підтвердження по цьому критерію атестації, надаються самими регіональними федераціями, що і було не раз виконано у випадку із ТзОВ «Футбольний клуб «Волинь». Клуб щорічно, з 2011 року, отримував підтвердження від Столяра В.А. про факт перебування Клубу у складі колективних членів регіональній федерації.
На превеликий жаль, надані раніше офіційні документи за підписом Голови ФФВ не беруться ним же до уваги, не виконуються і при цьому грубо ігноруються та порушуються права ФК «Волинь» позиція якого взагалі не береться до уваги.
Фактів про втручання у підготовку до проведення звітно-виборної Конференції, що має відбутися 14 листопада 2013 року як через не правові методи, фальсифікацію документів так і прямий тиск з боку окремих керівників ФФВ та адмінресурсу високопосадовців області на даний час налічується вже дуже і дуже багато.
Усе це свідчить про те, що запланована Конференція може відбутися зі значними фальсифікаціями та порушеннями норм вільного волевиявлення представників місцевих осередків, що дійсно вболівають за футбол і з останніх сил сприяють його розвитку на місцях. Зрештою, позбавлення ТзОВ «ФК «Волинь» законного статусу члена регіональної футбольної федерації не дасть можливості у подальшому виступати в змаганнях під егідою ФФУ та ОПФКУ «Прем’єр-ліга».
Враховуючи усе вище викладене, просимо Вас негайно втрутитися у ситуацію, що склалася навколо членства Клубу ТзОВ ФК «Волинь» у Федерації футболу Волині та не допустити фальшування визначення терміну «колективний член ФФВ» для інших футбольних осередків на черговій звітно-виборній Конференції. В іншому випадку, футбольна команда «Волинь» не матиме правових підстав виступати у професійних змаганнях, що негативне вплине на імідж усього українського футболу.
Щиро віримо і сподіваємося на Вашу підтримку у вирішенні даного питання в правовому полі та сприяння і контроль у забезпеченні демократичного волевиявлення делегатами на черговій звітно-виборній Конференції Федерації футболу Волині, яка відбудеться 14 листопада 2013 року у м. Луцьк.
ФК «Волинь», як один із небагатьох представників професійного футболу на території Західної України із багаторічною і славетною історією, готовий і надалі співпрацювати із футбольними організаціями та розвивати футбол як професійний так і аматорський задля залучення якомога ширших верств населення до занять футболом. Однак, вкотре наголошуємо, що Клуб завжди був і залишається прибічником поваги до верховенства права і законності, яка має об’єднувати усіх фахівців з єдиною метою – популяризацією та розвитком футболу».

www.fcvolyn.net


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site