Нова зв’язка спрацювала

Автор 11na11 Дата 31.10.2013 в 10:33 | Раздел Видео, Главное | 1 мнение

Чутки з приводу «потраченого» трансферу Гарета Бейла до мадридського «Реалу» не переставали лунати з вуст «поціновувачів футболу». Найгірший трансфер за «такі» гроші. Єдиний випадок, коли 50 млн = 100 млн. Такі знущання поширювалися у соц мережах та інтернеті. Да того ж, скандал Роналду на минулій неделі, де Блаттер образив португальця. Ніби, почав говорити за його зачіску, стиль і т.д. Таким чином, знову доводять, що Кріш не гідний Золотого м’яча. Після забитого м’яча Роналду послав такий,ніби привіт до Блаттера. Показавши, що він кеп, й віддавши йому честь.

Але, після вчорашнього матчу мадридців проти «Севільї» — Бейл та Роналду показали, що ті заяви, які на них падають безглузді й ні до чого. Роналду зробив черговий хет-трик. Бейл виконав дубль + 2 ассиста. Після цього матчу в інтернеті, після образ Бейла, з’являються такі меми :
Але ж дійсно, зіграв погано матч — гноблять, гарно провів один матч — боготворять. Зв’язка дійсно починає працювати. І змушує закрити рота тим, хто «обісрує» кращого гравця світу на даний момент, на мій погляд, і талановитого ввалійця, який набирає оптимальні кондиції. Огляд вчорашнього матчу :

Олександр Кулеба, для 11na11.com

�обави�� �екламное об��вление


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>