Іван Яремчук готує команду до Мундіалю

Автор avtor Дата 06.01.2015 в 21:08 | Раздел Видео, Главное | 1 мнение

Національна збірна України медичних працівників викликає все більший інтерес. Після гучного виступу на чемпіонаті світу серед лікарів у Бразилії влітку 2014 року, де вони посіли 6 місце, суспільство чекає від команди нових звитяг. І призначення тренером зіркового ветерана Динамо-Київ Івана Яремчука — проекція суспільного резонансу на виступи колективу.

Збріна України веде гральну підготовку до чемпіонату світу в Сполучених Штатах Америки, котрий відбудеться влітку цього року. Нашу команду вважають претендентом на призове місце. Перед медиками навіть ставлять завдання — неодмінно бути в трійці найкращих. У суперники команди залучають різноманітні клуби, цього разу гра носила статус благодійної: на гру вийшла команда наркозалежних пацієнтів.

Попри ажіотаж навколо невідомої раніше команди України, організація кожного спарингу — значний клопіт для менеджменту збірної. Команда досі не зібрала гроші на мандрівку у США. Зараз поєднуються зусилля профільних міністерств, громадських організацій, футбольних установ та регіональних спільнот для того, щоб налагодити фінансування команди.

Україна вже заявила про те, що за два роки прийме чемпіонат світу серед медиків у себе, матчі пройдуть в Києві. Про готовність взяти участь в організації Мундіалю уже заявив НСК Олімпійський у Києві.

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>