Заява київських Ультрас
Автор avtor Дата 07.04.2013 в 09:42 | Раздел TabloID, Главное | Мнений 0

Останнім часом навколо Ультрас Динамо Київ склалась непроста, та не дуже приємна ситуація. Після всім відомих подій на матчі проти Карпат у серпні було затримано одного з фанатів у відношенні якого зараз порушено кримінальну справу. Та головне навіть не це, а те, що за останній місяць, як гриби після дощу почали з´являтися новини, де все більше згадується слово «тероризм» у контексті ЄВРО 2012 і не тільки його. Силові структури чомусь вирішили, що головними ворогами ЄВРО, та й мабуть всього українського народу будуть саме футбольні фанати та студенти, серед яких планують проводити роз´яснювальну та профілактичну роботу стосовно відповідальності та загальної небезпеки від тероризму. При цьому ті ж самі структури не помічають, або не хочуть помічати людей, котрі використовуючи своє положення, та підконтрольні ЗМІ роблять все можливе, щоб внести розбрат між українцями.

Зрозуміло, що такі новини з´явилися не просто так і як то кажуть: якщо зірки запалюються, то це комусь потрібно.

З такими новинами ми підійшли до головного матчу української прем´єр ліги Динамо Київ – Шахтар Донецьк до якого прикута увага всієї країни. Також напередодні цієї події загострювали і так непросту ситуацію деякі інтернет-видання та користувачі всесвітньої мережі, котрі нагнітали страсті перед грою, та своїми «новинами» та відверто провокаційною манерою подачі інформації, та спілкування робили прірву між вболівальниками Динамо та Шахтаря ще глибшою і робили все можливе, щоб протистояння почало переходити від суто навколофутбольного — до громадянського.

Тут окремо потрібно пояснити, що наші навколофутбольні відносини з фанатами будь-якого клубу України, з якими в нас ворожнеча ми ніколи не намагалися підвести до рівня чогось більшого, ніж наш «внутрішній» конфлікт, котрий стосується тільки фанатів Динамо Київ, та наприклад фанатів Шахтаря, Металіста, Чорноморця тощо. В той же час, є речі, котрі важливіші наших навколофутбольних справ і у важкий час навіть для ворогів, ми без питань будемо солідарні з ними, та у разі необхідності прийдемо їм на допомогу. Тому що насамперед ми – люди, УКРАЇНЦІ, а вже потім – фанати різних клубів. Саме цього розуміння і не вистачає зараз деяким нашим громадянам та політикам.

Також слід зазначити, що ми ніколи не дозволяли собі відкрито підтримувати якісь політичні сили, котрі зараз є в Україні.

Саме перед цим матчем і склалася ситуація, котра переросла суто навколофутбольні відносини між фанатами Динамо та Шахтаря, тому приймаючи це до уваги ми спільно з фанатами Шахтаря, котрі підтримували свій клуб на матчі в Києві, ВИРІШИЛИ ВІДМОВИТИСЬ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ОБРАЗЛИВИХ ЗАРЯДІВ В БІК ОДИН ОДНОГО і це нам вдалося на всі 100%. Цим ми хотіли показати всім, що ми насамперед — Українці і є речі важливіші, ніж футбольні протистояння та все, що походить від цього.

Фанати Динамо Київ, як і більшість фанатських угруповань українських клубів є патріотами своєї держави і ми ніколи не намагалися ділити народ України. В нас є фанати-вороги як на заході так і на сході України, в той же час дружні стосунки також склалися — як з деякими фанатськими групами із міст заходу України так і зі сходу та півдня нашої держави.

В майбутньому, наші протистояння, образливі заряди нікуди не дінуться, але ми акцентуємо увагу на тому, що не потрібно спекулювати на цьому в своїх політичних цілях та намагатися фанатські протистояння використовувати для розділення ГРОМАДЯН УКРАЇНИ по територіальному, або будь-якому іншому признаку.

Ультрас Динамо Київ


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site