Україна прийме чемпіонат світу серед лікарів ВІДЕО

Автор avtor Дата 26.11.2014 в 00:11 | Раздел Главное, Премьер-Лига, Сборная Украины, Украина | Мнений 0

Сьогодні, 25 листопада 2014 року, на головній спортивній арені країни — НСК «Олімпійський», відбулася презентація оргкомітету з підготовки до Всесвітнього чемпіонату з футболу серед лікарів — World Medical Football Championship 2017.

- Цей рік став знаменним для нашої збірної: влітку, паралельно з світовим чемпіонатом з футболу, в Бразилії проходив 20-й Чемпіонат світу з футболу серед медиків — XX World Medical Football Championship. У ньому брали участь 16 найсильніших команд світу. Можу з гордістю відзначити, що в їх числі була і наша збірна. Бразильський мундіаль для нас завершився досить успішно — ми зайняли 6-е місце. Наша збірна медиків гідно представила Україну на полях Бразилії, здивувавши рівнем своєї гри. Але все ж головним надбанням цього чемпіонату стало отримання права провести World Medical Football Championship 2017, а фінал — на головній спортивній арені країни, яка приймала фінальну гру чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 — НСК «Олімпійський». Хотілося б висловити величезну подяку керівництву Олімпійського за те, що з перших хвилин підтримали нас, — відкрив презентацію менеджер команди Олександр Соколинський.

Підтримати збірну медиків та організаційний комітет чемпіонату прийшло близько 100 представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських і футбольних організацій. На засіданні були присутні: заступник Міністра охорони здоров’я України — Лісневська Наталія, заступник Міністра молоді та спорту України — керівник апарату Ігор Гоцул, представники Міністерства закордонних справ України, Міністерства культури України, Київської міської державної адміністрації, Київської міської ради, Федерації футболу України, колишні гравці збірної України і футбольного клубу «Динамо» (Київ), а також багато інших не менш іменитих гостей.

- Ми завжди раді вітати Вас у спортивному серце країни — НСК «Олімпійський»! Після проведення Чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 багато хто з великим скепсисом ставилися до функціонування нашого стадіону. Зараз, по закінченню трьох років, ми довели не тільки те, що стадіон продовжує жити активним спортивним життям, але й культурним. Ми з задоволенням підтримуємо всі спортивні та соціальні ініціативи. Адже, хто як не ми повинні дбати про розвиток спортивного руху нашої країни. Мені дуже приємно, що Світовий чемпіонат з футболу серед лікарів World Medical Football Championship 2017 пройде саме в Україні, а фінал — на нашій арені! Хотілося б висловити слова щирої вдячності всім тим, хто в такий, важкий для нашої країни час залишається небайдужим до футболу, спорту і продовжує самовіддано реалізовувати такі цікаві проекти. Удачі Вам, і сподіваюся, що ми всі побачимо перемогу нашої збірної на НСК «Олімпійський» в 2017 році! — побажав генеральний директор Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Валентин Груздєв.


�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>