Дем’яненка, Реброва й Саба теж спитали про Мілю
Автор avtor Дата 14.09.2013 в 16:56 | Раздел Интервью | Мнений 0

Анатолій Дем’яненко побажав Мілевському удачі в Туреччині і зізнався, що буде стежити за його кар’єрою в «Газіантепспорі» .

- Судячи з усього, в Україні Мілевський залишатися не хотів, не виходило знайти команду тут, тому він поїхав до Туреччини. Так що тепер будемо стежити за його кар’єрою в турецькому чемпіонаті. Подивимося, як він там себе проявить, — зазначив колишній наставник «Динамо», який тренував Мілевського в столичній команді.

- Контракт з «Газіантепспором» Мілевський підписав на три роки. Він розраховує весь термін провести в цьому клубі ?
- Можливо, «Газіантепспор» розраховує, що потім він у разі чого зможе перепродати Мілевського в інший клуб, адже в тій же Туреччині є гранди — «Бешикташ», «Фенербахче», «Галатасарай» .
- На ваш погляд, у нього ще буде мотивація проявити себе і перейти в сильнішу команду?
- Звичайно, надія на це є. У першу чергу, природно все залежить від самого Артема. Все в його руках.

- Як думаєте, скільки часу в його ситуації потрібно на те, щоб набрати фізичну форму?
- Думаю, що оскільки серйозного тренувального процесу у нього не було, форму йому доведеться набирати через ігри чемпіонату Туреччини.

- Чи можна ще говорити про перспективи Мілевського для збірної України ?
- Поки ще рано міркувати на цю тему. От і подивимося, чи зможе він повернутися на свій колишній рівень в Туреччині. Упевнений, будуть стежити за ним і тренери збірної. Якщо його гра буде задовольняти тренерський штаб, природно ніхто відмовлятися від нього не буде.

Нинішній асистент головного тренера «Динамо» Олега Блохіна - Сергій Ребров — вважає, що Мілевському доведеться докласти максимум зусиль, щоб повернути свій колишній рівень гри.

- Сергію Станіславовичу, ви не з чуток знайомі з турецьким чемпіонатом. Що б ви порадили Артему Мілевському на перших етапах кар’єри в цій країні?
- Я б для початку порадив йому перед тим як підписувати контракт, хоча б мати певний рівень готовності. Щоб там не казали, але рівень турецького чемпіонату не такий вже низький. Грати там не так просто. Я пам’ятаю «Газіантепспор» як середняка місцевого чемпіонату. Коли я там грав, вони займали п’яті-шості місця.

- Чи правильно він вчинив, виїхавши до Туреччини?
- Я так розумію, що і вибору особливо у нього не було. Контракт запропонували тільки в Туреччині. Подивимося. Я йому бажаю удачі. Колись ми грали разом, він показував хороший рівень гри, був успіх. Але потім, напевно, щось втратив у своїй кар’єрі, а в останні півроку і зовсім випав з футболу.

- Мілевський натякнув, що незважаючи на трирічний контракт з «Газіантепспором», в Туреччині він надовго затримуватися не збирається.
- Пересидіти в Туреччині? Це як? Там в півсили не зіграєш і готуватися теж треба. Яким би ти не був футболістом, але треба тренуватися. У тому ж «Газіантепспорі» не дурні люди, та й тренери серйозного рівня. Тому поки Артем сам себе не проявить, про перехід в більш топову команду вести мову не варто.

- Тренерам збірної варто стежити за кар’єрою Мілевського в Туреччині?
- Про яку збірну можна вести мову, якщо для початку взагалі потрібно бажання грати хоча б у клубі. Зараз у Артема є можливість проявити себе, довести щось, а потім вже тільки можна говорити про збірну.

Колишній тренер «біло -блакитних» Йожеф Сабо не з чуток знайомий з Артемом Мілевським по спільній роботі в столичному клубі.

- Йожеф Йожефович, вас здивував перехід Мілевського в команду з турецького чемпіонату?
- Чесно кажучи, не очікував, що це виявиться команда- аутсайдер турецького чемпіонату. Все-таки гравець такого рівня після київського «Динамо» міг бути затребуваний в сильнішій команді, ніж «Газіантепспор» . Звичайно, наш чемпіонат, та й «Динамо», мені здається, втратили хорошого гравця . Може, Артему треба було почекати і все-таки залишитися в Україні, знайти команду в нашій прем’єр -лізі.

Тепер доведеться доводити свою спроможність у Туреччині. Він нападник, і багато що залежатиме від того, які у нього будуть партнери по команді, хто буде віддавати передачі і чи є там взагалі такі футболісти.

Можливо, до Туреччини він вже поїхав від відчаю. Шкода, що так вийшло. Може, його ще можна було врятувати для «Динамо», ще раз поговорити, знайти спільну мову. Все-таки він вихованець «Динамо», виріс тут і багато зробив для клубу.

- Президент «Динамо» Ігор Суркіс сказав, що останні півроку Мілевський фактично навіть не тренувався, і у нього не було бажання залишатися в «Динамо».
- У хлопця банальна образа. Йому нічого не хочеться. Чув, що він не тренувався, але начебто у нього була травма. Але тепер контракт закінчився, а продовжувати не захотіли. Звичайно, коли навколо всі говорять, що ти п’яниця, настрою не буде. Блохін теж тренер з характером, міцний горішок. Може, їм варто було ще раз поговорити, шкода такого гравця викидати на сміття. Хочу, щоб він довів у Туреччині, що він ще може грати на високому рівні.

- Сам Мілевський каже, що Туреччина — це проміжний варіант.
- Ві

н пішов у слабку команду. Адже в Туреччині є великі команди — «Фенербахче», «Бешикташ», «Галатасарай» . А «Газіантепспор» все-таки не рівня цим клубам.

- Чому не знайшлося бажаючих на Мілевського в Україні?
- Я теж вважаю, що все-таки він
би цілком знадобився якомусь українському клубу. Звичайно, не командам першої четвірки, але інші клуби точно підсилив. Думаю, з ним можна було переговорити і дати йому можливість за півроку набрати форму і повернутися у велику гру.
- Півроку йому вистачить, щоб проявити себе в новій команді?
- Я не знаю, в якому він зараз фізичному стані. От кажуть, навіть не тренувався… Але він дорослий хлопець. Якщо він здався, це, звичайно, погано. Але якщо візьметься за себе, все буде добре, хрест на ньому поки ще ставити рано і навіть національній збірній. Тепер все залежить від самого Артема і я бажаю йому удачі.


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site