Час збирати каміння наближається

Автор Дата 09.02.2011 в 07:34 | Раздел Евро 2012 | 2 мнения

Менеджери топ-клубів невдоволені політикою ФІФА та УЄФА. Провідні клуби Старого Світу вимагають поваги і взаєморозуміння від міжнародних футбольних організацій. Основними причинами обурення є велике навантаження на гравців через надто щільний графік там абсолютно непередбачуваний календар міжнародних зустрічей.

Наступного року, майже одразу після Євро в Україні та Польщі, розпочнуться літні Олімпійські ігри в Лондоні. По-перше, це дуже велике навантаження на спортсменів. А по-друге, період відсутності футболістів у розташуваннях своїх клубів при певних обставинах може сягнути зовсім неадекватних розмірів. У зв’язку з цим, впливові футбольні функціонери намагаються вплинути на ФІФА, щоб вона офіційно заборонила використовувати будь-якого гравця на обох турнірах.

Більшість клубів незадоволена тим, як ФІФА планує періоди товариських матчів збірних. Наприклад, цього тижня багато гравців задіяні у своїх національних дружинах, а вже наступного мають приймати участь в матчах єврокубків.

Крім того, бурю критики викликають постійні фантазії пана Блаттера щодо пори року, коли відбудеться Чемпіонат Світу 2012 у Катарі.

Представники клубів наголошують, що у першу чергу їм не подобаються різноманітні нововведення через відсутність їхнього попереднього обговорення і запрошують чиновників до діалогу з цього приводу.


За матеріалами bbc.co.uk

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:
Комментраиев 7
Ваше мнение
 1. sander:

  а это авторская статья или копипаст, или перевод?

 2. evg:

  Авторська, за мотивами вказаного джерела.

 3. sander:

  ааа…))
  а чего ж ты ее не подписал?)

 4. evg:

  яким чином?

 5. sander:

  ну как все делают «еvg специально для «11х11″» и ниже «по материалам такого то сайта»
  и плюс к тому же мы взяли за правило проверять статьи на оригинальность, вот тут почитай в комментариях:
  http://11na11.com/2011/02/prevyu-k-matchu-rumyniya-%E2%80%93-ukraina/#comments

 6. evg:

  1. Це обов’язковий пункт введений адміністрацією чи просто «всі так роблять»?
  2. Під час написання статті, правило було ще в процесі обговорення. Крім того, згадана там програма працює лише під ОС Windows, яка у мене, на щастя, відсутня.

 7. sander:

  Ну это не обязательно я просто сообщил, а что дальше это твое решение.

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>