Нечаєву — 40

Автор avtor Дата 23.09.2016 в 15:27 | Раздел TabloID, Главное | Мнений 0

 Ювілей справжнього Військового!

 Сьогодні 40-й День народження відзначає командир 8-го окремого полку спецназу Олег Нечаєв! Для військових представляти Олега Олександровича не має потреби — усе життя він присвятив захисту рідної Батьківщині, а зараз, коли наші східні кордони охоплені полум’ям війни, він разом із спецназівцями на передовій, виконуючи найскладніші завдання.

Потроху ім’я Олег Нечаєва стає відоме і футбольним вболівальникам. Насамперед, через дружбу з Національною збірною України серед ветеранів, у складі якої йому якось навіть довелося зіграти. Наші уславлені зірки футболу проводять турне Україною в підтримку військових у АТО і на День ВДВ завітали до Хмельницького, де базується 8-й полк, провівши зі спецназівцями товариську зустріч. Цікаво, що і тут військові були на висоті, у свій професійний день завдавши «зірковим» ветеранам першої, і на сьогоднішній день останньої поразки. А Олег Нечаєв зіграв у воротах, надійно захищаючи останній рубіж. На запрошення Полку гостювали ветерани українського футболу і на Луганщині, скуштували смачну вечерю і на згадку отримали прапор України з підписами військових.

«Олег Нечаєв наш гарний друг, справжній Герой, яких так потребує Україна сьогодні, — говорить куратор ветеранської збірної України Олег Собуцький. — Неодноразово бував у хлопців-військових на передовій, кожен із них поважає свого командира і готовий за нього віддати життя. Бо Олег Нечаєв не каже «вперед», він командує «за мною»! Є й інші якості, які відрізняють нашого друга серед інших. Він справжній Командир, який усі свої сили та знання віддає службі, тобто захисту нас з вами. У цей день хочеться побажати йому міцного здоров’я, сімейного затишку та якнайшвидшого закінчення цієї неоголошеної війни. Вітання Олег Нечаєву передають усі гравці та тренери ветеранської збірної. І чекають нової зустрічі з ним на футбольному полі».

�обави�� �екламное об��вление


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>