Шевченко зустрівся з представниками фанатського руху ВІДЕО

Автор avtor Дата 27.08.2016 в 15:14 | Раздел Видео, Главное | Мнений 0

У популярному пабі футбольних трансляцій Bestia відбулася зустріч головного тренеру збірної України Андрія Шевченка з представниками уболівальницьких рухів. На зустріч завітали повпреди угруповань Запоріжжя, Києва, Луганська, Донецька. Під час наради учасники обмінялися думками з приводу перспектив національної команди, принципів комплектування, стосунків гравців з пресою та спільнотою уболівальників. Сторони домовилися підтримувати зв’язок, та залишили за собою право висловлювати побажання про співпрацю на заходах за участі національної команди.

Нагадаємо, що в рамках нового проекту «Команда Шевченка» відбулися зміни у стосунках збірної України та громадськості. Зокрема вперше за тривалий час стартове офіційне тренування перенесли для зручності до Києва на поле НСК «Олімпійського», протягом всього часу воно буде відкритим для глядачів та преси. Буде забезпечена можливість спілкування з гравцями. А під час матчу, котрий відбудеться через дискваліфікацію за порожніх трибун, поруч зі стадіоном облаштують ФАН-ЗОНУ на Троїцькому майдані з великими екранами для перегляду гри.

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>