Богуш: Газзаєв не балував різноманітністю тренувального процесу

Автор Vobler Дата 16.12.2016 в 23:41 | Раздел Интервью | Мнений 0

crop-1Колишній голкіпер «Динамо» Станіслав Богуш згадав про роботу з екс-наставником київської команди Валерієм Газзаєвим.

— Пам’ятаю, що він не балував різноманітністю тренувального процесу. В основному, завжди було одне й те ж. Потім були моменти, коли хлопці звикли вже до цього всього. І ти їдеш на тренування і знаєш, що зараз буде — яка вправа.

І дуже багатьом не подобалося.. Та чого багатьом, всім, напевно, не подобалося те, що все це було без м’яча, не в ігровій формі. З ігрового можна було виділити лише тримання м’яча якесь. А все інше — це фізична праця. Типу «станцій», «фортлейків».

А якщо це удари… Як він говорив: «Так, сьогодні поб’ємо по воротах» — то це означало, що це будуть через все поле в трійках забігання. Таких повторень могло бути 8-10. Хлопці, добігаючи з м’ячем до штрафного, вже били з закритими очима — влучив, не влучив. Чесно зізнатися, це була тяжка праця. Дехто говорив, що їде на тренування, як на каторгу.

Це не применшує достоїнств Газаєва. Це не критика, це просто мій досвід. Я не критикую, а просто порівнюю, виходячи з особистого досвіду. У мене постійно були такі емоції… Я постійно ходив якийсь пригнічений, втомлений. Потім це теж не могло не відобразитися на результатах, — сказав Богуш.

�обави�� �екламное об��вление


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>