Goal: Хау може змінити Венгера в Арсеналі

Автор Vobler Дата 11.10.2016 в 15:14 | Раздел Трансфермаркет | Мнений 0

Менеджер Борнмута Едді Хау може очолити Арсенал, якщо клуб залишить його багаторічний менеджер Арсен Венгер.

Нещодавно виповнилося 20 років з того моменту, як Венгер очолив Арсенал. За цей час Венгер чотири рази ставав чемпіоном Англії з Канонірами, а також завойовував інші внутрішні трофеї.

Однак пройшло вже більше 10 років з тих пір, як Арсенал востаннє ставав чемпіоном і серед уболівальників з’являється все більше людей, незадоволених роботою Арсена. У кінцівці минулого сезону на трибунах з’являлися банери в дусі: «Арсен, спасибі за все хороше, але прийшла пора прощатися».

Проте, Венгер залишився в клубі. Його нинішній контракт діє до кінця сезону і поки ще не відомо, чи стануть боку продовжувати угоду.

За інформацією Goal, спортивний виконавчий директор Канонірів Іван Газідіс вже роздумує над можливими варіантами, якщо француз вирішить піти. Так, передбачається, що головним кандидатом на посаду є рульової Борнмута Хау Едді.

38-річний фахівець починав свій шлях з Борнмут ще з 4-го дивізіону Англії. Він зумів вивести Вишеньок в еліту і забезпечити їм спокійний фініш без загрози виживання в минулому сезоні.

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>