Луческу хоче в Мілан, проте його тримають 20 мільйонів

Автор avtor Дата 13.04.2016 в 11:24 | Раздел Главное, Премьер-Лига, Украина | 1 мнение

Мірча Лческу, головний тренер донецького Шахтаря, 8 травня відсвяткує 12 річницю свої роботи з українським клубом. І в травні таки 70-тирічний менеджер може піти з команди. Луческу отримав пропозицію від Адріано Галіані очолити Мілан, який залишилася без тренера після звільнення Синіши Михайловича. Це найпривадливіша пропозиція за всі роки роботи Луческу в Україні, принаймні з тих, про які дізналася преса. В Мілані грає один із питомців Мірчі бразилець Луіс Адріано, проданий влітку із Шахтаря за 10 мільйонів еврів.

Проте Мірчу Луческо тримають в Україні не лише успішна робота і гарні стосунки з президентом Шахтаря Ринатом Ахметовим. Луческу вклав 20 мільйонів долларів США у бізнес-справу в Донецьку. І після окупації міста російськими терористичними військами, він не може забрати ці гроші. Керівництво Шахтаря начебто цей клопіт пообіцяло вирішити до кінця весни. І саме тоді Луческу і дасть відповідь італійцям.

Мірча має шанс піти з команди, і на останок виграти еврокубок — шанси Шахтаря на перемогу в Лізі Европи все більші. Нагадаємо, в Европі є ще два тренери, котрі залишають свої команди в кінці сезону, тобто в травні, і можуть грюкнути дверима. Це Хосеп Гуардіола з Баварії та Мануель Пелегрині з Манчестер Ситі. Обидва клуби претендують на келих Ліги чемпіонів УЕФА.


�обави�� �екламное об��вление


Random posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>