Срна їде в Донецьк

Автор avtor Дата 17.11.2014 в 13:06 | Раздел TabloID, Главное | 1 мнение

З такими або схожими шпальтами вийшли галасливі ЗМІ: Дуляй та Срна їдуть в Донецьк…

Екс-футболіст Шахтарі Ігор Дуляй та капітан гірників Даріо Срна збираються відвідати Донецьк. Це правда.
Про це в інтерв’ю авторській програмі Алли Бублій «Моя гра» розповів Дуляй:

«Зараз страшно, але я сподіваюся, що це усе швидко закінчиться, дай Бог. Я там провів 6,5 років, хочу побачити Донецьк».

А ще Даріо Срна в інтерв`ю World Soccer розповів:

«Для мене це не перша війна. Уже доводилося бути свідком чогось подібного в Хорватії. Це важка ситуація, однак ми хочемо повернутися в Донецьк якнайскоріше. Хочемо, щоб у Донецьку був мир. Хочемо грати на Донбас Арені перед нашими вболівальниками.

Для мене це непросто. Адже я прожив в Донецьку 11 років. Це мій дім, моя друга батьківщина. Це мій клуб. У мене в Донецьку є будинок, де я проживав зі своєю родиною. Я був щасливий там. Це нелегко, коли кожен день ми прокидаємося, відкриваємо газету і включаємо телевізор. В день закінчення війни ми повернемося в Донецьк і поцілунком його вулиці.

У нас багато вболівальників — з Росії, України, Хорватії, Сербії, Грузії. Я не можу говорити про політику. Люди в верхніх ешелонах повинні розмовляти один з одним і знайти спосіб покласти край війні. Я гравець Шахтаря і поважаю всіх наших уболівальників. Моя робота полягає в тому, щоб допомогти Шахтарю і зробити щасливішою всіх тих, хто любить клуб.

Як кажуть у нас в Хорватії, все, що не вбиває нас, робить нас сильнішими. Тому що, якщо ми залишаємося тут, значить, знаємо, що можемо допомогти людям своїми результатами.Сподіваюся, що в цей важкий момент ми можемо якось допомогти їм нашими перемогами. Вболівальники Шахтаря повинні знати, що ми граємо для них «, — зазначив Срна.

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>