Золотий м’яч 2013. Хто найкращий, хто переможе?

Автор cooleba Дата 10.01.2014 в 17:45 | Раздел Главное, Конкурс | 1 мнение

Трохи менше 3 днів залишається до того , як світ дізнається , чи зможе Ліонель Мессі отримати в 5-ий раз золотий м’яч або на цей раз здійсниться , по істині , епохальна подія і цю премію отримає хтось інший. Золотий м’яч 2013 отримає лише один , але три головних претенденти вже відомі: Ліонель Мессі , Крішітіану Роналду і Франк Рібері.

Жарти — жартами , а Мессі в цьому вигоду не виглядає явним фаворитом. Кріштіано Роналду і Франк Рібері постараються цього разу довести всім , що існує ще різноманітність у світовому футболі. Як відомо , з 2009 року трон кращого гравця в світовому футболі , міцно утримує 170 см хлопчина з міста Росаріо . Можна скільки завгодно сперечатися: чи заслужено це чи ні , але Мессі просто завжди робив свою роботу , залишаючись при цьому кращим . 2013 може повністю змінити розклад в світів футболі, адже вперше і Роналду і Рібері виглядають  вагоміше, ніж їх аргентинський колега .

Фаворитом у цій «гонці переслідування» виглядає Роналду. Після відбіркового матчу зі Швецією, усі, крім Златана Ібрагімович, на весь голос заявляли про те, що Роналду — 100 % володар золотого м’яча . У 2013 саме він, поодинці, тягнув мадридський Реал, змучений внутрішньокомандними скандалами і дотягнув — таки свій клуб до півфіналу Ліги Чемпіонів. Роналду забивав і забивав багато, в 2013 році Кріштіану встановив особистий рекорд за кількістю забитих м’ячів в один календарний рік ( 69 ) , так, це 17 менше, ніж у Мессі в 2012 , але ми живемо сьогоднішнім днем і реальність така , що на сьогодні Кріштіану об’єктивно сильніше.

У, здавалося б, вже вічну війну двох гладіаторів і двох, що вже приховувати, великих футболістів : Кріштіану Роналду і Ліонеля Мессі, в 2013 році, несподівано для всіх, вклинюється Франк Рібері. У цьому році Рібері виграв набагато більше, ніж Мессі і Роналду. Будучи, на пару з Ар’єном Роббеном, головним мотором Баварії, він абсолютно несподівано і цілком заслужено спочатку виграв лігу чемпіонів, а потім був включений у номінанти на кращого футболіста у світі. Єдиним мінусом, проти Франка Рібері є те , що він постійно, «натякає» у всіх своїх численних інтерв’ю, що золотий м’яч повинен дістатися саме йому, тоді, як наприклад, партнер Франка по Баварії, Томас Мюллер, виграв рівно стільки, скільки і Франк, забивши навіть більше, ніж француз, але от чомусь його ніхто не включає до списку номінантів. Але й так бог з ним, ось Златан Ібрагімович взагалі вважає, що ЗМ повинен дістатися Міккі -Мауса .

А ще є Луїс Суарес , який під кінець року показує гру, абсолютно з іншої планети, є той же Ібрагімович, який всім і все давно довів , але від золотого м’яча явно б не відмовився. Є молодий Неймар та Гарет Бейл, час яких ще не настав, але незабаром Кріштіану і Лео повинні будуть рахуватися з думкою цих молодих вундеркіндів . Можна сперечатися і міркувати як завгодно : чи гідні списки або ж ні, 13 січня світ нарешті дізнається, хто ж отримає золотий м’яч і чи буде цей виграш сенсацією.

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>