НСК Олімпійський закриють на реконструкцію для розширення стільців
Автор avtor Дата 16.11.2013 в 20:35 | Раздел Видео, Главное | 2 мнения

Національний спортивний комплекс “Олімпійський” закриють на реконструкцію до 2017-го року. Таке рішення було прийнято Віктором Януковичем відразу після матчу Україна – Франція, що відбувся 15 листопада у Києві і завершився перемогою нашої збірної.

З джерел, близьких до керівництва “Олімпійського”, стало відомо, що відразу після матчу у Віктора Януковича відбулася серйозна розмова з віце-прем’єром з питань інфраструктури Олександром Вілкулом. Розмова стосувалася інциденту, який стався під час однієї з атак збірної України, коли президент не зміг вчасно підвестися зі свого стільця, щоб відреагувати на гол.

Тебе що, до Львова губернатором відправити?” – пригрозив Янукович і постановив розширити на стадіоні стільці.

Згідно з інформацією, наданою агентством “World Chairs Weight Measuring Agency”, через таке оновлення, “Олімпійський” тепер зможе вміщувати від 3 до 5 тисяч людей.

Зазначимо, у жовтневому рейтингу WCWMA, середня ширина стільців для вболівальників на українських стадіонах дійсно далека від норми – ми посідаємо лише 92-гу позицію у світі. В рейтингу, серед всіх інших, нас обігнали такі країни, як Гібралтар та Ліхтенштейн. Найвужчі ж стільці на світі в Руанди, Джибуті та Чаду – лише 25 см.

Дарко Лісень спеціально для UaReview


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site