Дівчина, через котору Реал продав Озила (СВІТЛИНИ)

Автор avtor Дата 14.09.2013 в 15:43 | Раздел TabloID, Главное | 1 мнение

Нагадаємо, що лондонський Арсенал придбав у мадридського Реала півзахисника збірної Німеччини Месута Озіла .

В одному зі своїх інтерв’ю президент еспанського клубу Флорентіно Перес зробив гучну заяву, звинувативши футболіста в частому порушенні режиму .

Як з’ясувала еспанська преса , винуватицею таких вчинків Озіла стала венесуельська модель і телеведуча Аїда Еспіка . На думку зарубіжних ЗМІ, футболіст часто літав до Мілана, щоб провести час зі своєю коханкою.

Утім, як розповіла Еспіка , вона не має ніякого відношення до того, що футболіст покинув Реал.


«Я знаю Озіла . Два роки тому ми зустрілися в одному з нічних клубів Мадрида, але я не маю жодного стосунку до його розставання з Реалом . У нас ніколи не було сексу . Правда лише в тому , що ми обмінялися номерами телефонів. Та й край.Потім одного разу вночі він дзвонить мені і каже: » Я в Мілані , побачимося?». Я вирішила зустрітися з ним, і ми рушили на вечерю в один з найпопулярніших клубів міста, не ховаючись від папараці.Ми весело провели ніч разом , але потім розбіглися. Я знаю , що сьогодні він щасливо заручений, саме як і я.

У нас з Озілом була красива дружба, ми ніколи не фліртували . Він і молодший і менш досвідчений за мене!

Я вилучила його номер, а у нього немає мого , бо

 я змінила його. Я очікую аналогічно поведінки і з його боку, це було б по- джентльменському «, — зізналася дівчина.

�обави�� �екламное об��вление


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>