Крадіжки у сучасному футболі

В останній час ця тема дуже болюча для футбольного світу, особливо вона дуже розповсюджена у Англії.
Це вже стало однією з систем «грандів», що губить таланти, молодь та навіть сам футбол, у плані іміджу, та у плані самої гри.

І сьогодні хочу проаналізувати цю тему – «крадіжних» трансферів. Коли один багатий, в якому смислі славетний, клуб регулярно забирає кращих гравців в іншого, менш забезпеченого, проте з багатою історією, тим самим начисто перекреслюючи всі його спортивні перспективи. Причому не раз, а доже довго, чи не щороку.

Тільки починає проявлятися талан, і юнак отримує запрошення до молодіжної збірної, я тут з`являються такі клуби, насамперед це Лондонський «Арсенал» і «Тотенгем». Які зі своїми  грошима забирають таких перспективних юнакі,які не можуть і самі втриматися.

Зрозуміти, кожного талановитого, юнака можна: ключі від новенького авто, двокімнатна квартира у самому Лондоні, чи Манчестері(дивлячись який випадок), відмазка від служби у військових службах…та ін., ось що він отримує відразу і багато.

Але ж погнавшись  за «великим  гаманцем» юнак повинен розуміти, що крім грошей є ще й спортивні цілі, клубний патріотизм, врешті-решт.

«Саутгемптон», колись славний клуб, давно животіє поза АПЛ. Чому? Так адже щороку там з’являються хлопці з Лондона і скуповують найталановитіших гравців. Саме тому я трохи «за» фінансовий  «Fair Play». Скаутам навіть робити нічого не треба: просто читаєш в газеті, кого покликали в юнацьку (олімпійську, першу — потрібне підкреслити) збірну Англії від «святих» і їдеш грабувати і без того проблемний клуб. Якого як я вважаю не вистачаэ у АПЛ.

Спочатку Уолкот, Бейл, потім Чемберлен, тепер ось Люк Шоу за жалюгідні ? 4 млн. Звичайно, на ці гроші, «святі» — ймовірно — знову виховають талановитого хлопця, але навіщо? Знову приїдуть багаті французи з Лондона і знову позбавлять жителів півдня будь-яких спортивних перспектив. Або шпорські боси, Манчестерські… такий список можно продовжувати товго, та і багато часу…

Гірше тільки скаути «сектантів»: вони і зовсім нікуди не їздять — просто стоять біля воріт Академії Сіті, питаючи кожного дурного хлопця, уклав він уже договір з клубом, який навчив його штовхати м’ячик.

Питання в іншому: а навіщо багатії це роблять? Заради футболу, титулів та іншої мішури? Звичайно, ні! Все тільки для того, щоб через пару років перепродати юнака, як португальські работорговці, в 3-4 рази дорожче.

В цьому і є мерзотна сутність такої, крадіжної, системи.

Іван Дузь,  для 11на11.ком

 

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>