Віртуоз Ремі

Автор Дата 24.03.2011 в 13:34 | Раздел Украина | 1 мнение

Живе у Франції хлопчина який  не став спортсмен –Ремі Гайард. Колись не поганий футболіст, а зараз жартівник у спортивному жанрі. Чим він так  відомий? Ремі присвятив життя тому, що дивує, шокує і веселить випадкову публіку своїми вибриками. Знімає все це він на камеру та викладає в Інтернеті.  Звичайно такі відоси мають велику популярність, адже не кожен пересічний наважиться на дані викидони.

Почав свою діяльність Remi у Франції. Звідти він і родом. Ідея розігрувати людей Gaillard‘у прийшла тоді, коли він влаштувався на роботу у взуттєвий магазин. Робота виявилась нудною, і він став глузувати з  покупців.

Спочатку він знімав свої розважальні ролики і викладав їх на Youtybe і не був дуже популярним. Звичайно, популярність зростала, але повільно. А ось коли у Франції розігрувався кубок країни по футболу (це був  2002 рік), популярність Remi стрімко зросла. Зараз розповім через що.

Ремі Гайард уміє не лише глузувати  над людьми, але і непомітно проходити повз охоронців, поліцаїв і осіб, що беруть участь, на різних масштабних змаганнях. На останньому матчі в кубку Франції між Лорьяном і Бастієй отримала перемогу команда Лорьяна. Ось тоді Ремі і прославився. Він вибіг на поле і влився в команду переможців.

Причому зробив це в спортивній формі Лорьяна, хоч і  попереднього сезону, в білих  кросівках, а не чорних, як у всіх. Поводився Ремі так, що ніхто і не запідозрив, що ця людина не відноситься до гравців команди: він фотографувався з кубком Франції, капітан команди навіть поклав на його плечі свою руку.

А найцікавіший момент полягав в тому, що президент країни Жак Ширак потис  йому руку і привітав з хорошою грою.  Пізніше Ремі роздавав автографи фанатам як справжній спортсмен, які, як виявилось, навіть не знають своїх кумирів.

Хтозна,  можливо і у нас в Україні десь мешкає такий ж Ремі і дуже скоро замайорить на горизонті.

Володимир Гонгалюк, спеціально для 11na11.com

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:
Комментарий 1
Ваше мнение
  1. tanushka:

    Ну даёт)))

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>