Що насправді сказав Сєля та інше ВІДЕО з Дніпра

Автор avtor Дата 18.09.2015 в 20:41 | Раздел Главное, Премьер-Лига, Украина | 1 мнение

Селезньов після матчу пообіймався з Піолі й розсипався компліментами Лаціо

Після матчу з Дніпром гравці Лаціо перебувають явно у засмученому настрої

Перший старт Дніпра в Лізі Європи виявився вдалим. А як ще можна трактувати результат матчу, коли команда рятується на останніх секундах ігрового часу? До того ж граючи мабуть з основним фаворитом групи. А фаворит-то в цілому не вразив, показавши досить бляклу гру. Так, індивідуально гравці римського Лаціо суттєво перевищували клас дніпрян, але багато толку від того не було. Моменти лаціалі, як зтворювали, так і успішно губили, але, з іншого боку, їх не дуже багато і було — по-справжньому гольових, окрім реалізованого, так тільки один, бездарно спаскуджений Матрі (Бойко там відіграв, звісно, на висоті, але, в першу чергу, — невдале завершення від італійця). У Дніпра з моментами посухіше, але все ж таки теж були (наприклад удар з убойної позиції прямо в руки Маркетті). Але в тому що Лаціо не втримав перемогу — це першочергово їхня провина, а ніж заслуга Дніпра. Піолі почав бавитись із замінами, випустивши Маурі «під преміальні». Також питання до тренера щодо не заміненого захисника Раду, який повністю провалив матч. Дуже невпевнено відіграв й інший захисник — Конко. Кейта центрфорварда грати геть не вміє, однак Піолі раз за разом відправляє його на незручну позицію. Хоча, з іншого боку, саме чистий центрфорвард Матрі матч, по суті, провалив. Молодий же нападник Кішна поки явно зелений. Взагалі дуже цікаво спостерігати гру при пустих трибунах — чутні всі крики футболістів, тренерів. І контраст двох команд дуже суттєвий: щось почути від Маркевича — це за щастя: коуч досить стриманий і навіть на ногах його не так часто застанеш на відміну від опонента, який весь матч провів ходячи повз бровку і часто викрикуючи вказівки гравцям. Постійно і гучномовно керував захисниками Маркетті: бідолаха навіть зірвав голос під кінець гри. Та й взагалі всі лаціалі не мовчали, на відміну від досить небалакучих дніпрян.

Хами з Дніпро-Арени

Лаціалє Катальді зацікавився подіями в Україні

Щодо вболівальників Дніпра. Спочатку пройнявся їх голосною підтримкою під зовнішніми стінами стадіону, але після пропущеного дніпрянами голу, таке враження, що вони одразу ж розійшлись по домівкам — більше їх чутно не було.

Сашко Івашков

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>