Мальдіні назвав причину відмови стати технічним директором Мілану

Автор Vobler Дата 12.10.2016 в 06:21 | Раздел Главное, Италия | Мнений 0

Колишній захисник та капітан «Мілана» Паоло Мальдіні заявив, що відмовився від такої пропозиції оскільки не хотів, щоб його лиш використовували як символ клубу.

“Хочеться пояснити раніше поширену в ЗМІ інформацію, що я відмовився від цієї посади через фінансове питання. Цю інформацію поширили люди, яких я знав 30 років. Вони хотіли дискредитувати мене. Я не висував ніяких фінансових вимог – ще на першій зустрічі я наголосив, що ключову роль для мене буде грати визначення моєї функції.

Я б віддав все заради великого проекту, але не такого, де б мене використовували як символ. Я запитав що буде, якщо я не погоджусь на пропозицію стати технічним директором клубу. На це генеральний директор “Мілану” Марко Фассоне відповів, що це вже вирішувати буде він. Такий шлях не приведе до успіху. Я так йому і сказав”, — цитує Мальдіні Football Italia.

48-річний італієць пояснив також, що для досягнення успіхів у клубі має бути відмінний контакт між інвесторами і всіма юридичними особами, кожен має мати чітко сформовані функції.

Мальдіні виступав за “Мілан” з 1984 по 2009 роки. За цей час футболіст у складі команди виграв, зокрема, 5 кубків Ліги чемпіонів і 7 Скудетто. Всього за “россонері” Паоло зіграв 902 матчі.

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>