Бекхем зароблятиме у Франції ще більше!
Автор vadimsmila Дата 25.02.2013 в 00:23 | Раздел TabloID, Главное, Франция | Мнений 0

bekВ світі спорту крутяться дуже великі гроші. Просто шалений бейбл! Але віддавна так повелося, що отримують найбільші прибутки не завжди найкращі в тому чи іншому сегменті чи ринку. Це відноситься не тільки до товарів народного вжитку та подібних до них, а й до спорту та футболу зокрема. Так от найбільші заробітки у футбольному царстві має хто? Як Ви думаєте…ні не Мессі чи Роналду, не хтось з футболістів МанСіті, ПСЖ чи Анжі. Це Девід Бекхем. За даними ЗМІ зірковий Бекс заробляє за рік в районі півсотні мільйонів «зелених». І заробітна плата складає незначну частину його заробітку(можливо 1/5). Маркетинг, реклама, піар, спонсорські контракти – слова з якими асоціюється дохід футболіста. Схоже найближчим часом він залишатиметься на вершині рейтингу найприбутковіших. І хоч Девіду вже 37 років, але молодшим конкурентам складно поки що наздогнати «спайсбоя» за рівнем доходів. Ввійшовши в кураж він робить крок на зустріч ще більшим заробіткам – переходить в ПСЖ. Що тут скажеш?! Звичайний перехід в грошовитий клуб, також гравця. Звичайна штука в футболі. Але ні! Футболіст відмовляється від зарплатні спрямовуючи її на благодійність! Пречудовий піар-хід. Ще одна галочка та плюс у послужному списку Девіда Бекхема. Порахувавши разом з дружиною, що французькі податки з’їдатимуть більшу частину зарплати чи можливо з інших міркувань, вони вирішили спрямувати її на добру справу. І це звичайно по-людські! Але про вигоду для себе він також не забуває і такий хід напевно принесе вигідні угоди!

Надзвичайно цікаво чим Девід займеться після завершення кар’єри? Думається, що йому пасувало б спробувати себе в ролі актора. Як кажуть, якщо людина вміє щось робити добре вона в принципі може робити все! Удачі Девіде в твоїх починаннях!

Галущенко Вадим для 11НА11.КОМ

 


Related posts

SELECTORNEWS

Об - Головне не те, звідки ми йдемо, а куди...

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site