Жуліано: Клуб з Катару пропонував за мене 12 млн євро, але Коломойський не відпустив

Автор Vobler Дата 05.11.2016 в 13:53 | Раздел Главное, Премьер-Лига | Мнений 0

309663Колишній півзахисник «Дніпра» Жуліано, який зараз виступає за «Зеніт», розповів, що будучи гравцем дніпровського клубу, Ігор Коломойський не відпустив його в Катар.

«У той час я виступав за «Дніпро». Один клуб з Катару пропонував за мене більше, ніж свого часу часу витратив сам «Дніпро» на моє придбання — 12 мільйонів євро, тоді як я переїхав в Україну за 11 мільйонів євро. Я написав листа президенту «Дніпра» з проханням відпустити в Катар, але він не відпустив мене. Чому? Просто тому що не захотів.

А через рік «Дніпро» продав мене за п’ять мільйонів євро. Не розумію сенсу. Яку зарплату в Катарі мені пропонували? Чотири мільйони євро в рік», — сказав Жуліано в інтерв’ю «Матч ТВ».

Нагадаємо, що з цього сезону бразилець виступає за «Зеніт». У 13 матчах нинішнього сезону в складі пітерської команди Жуліано забив 9 голів і віддав 7 гольових передач.

�обави�� �екламное об��вление


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>