Дніпро і Динамо судитиме Катерина Монзуль

Автор Vobler Дата 01.11.2016 в 19:34 | Раздел Главное, Премьер-Лига | Мнений 0

348156Комітет арбітрів ФФУ призначив суддівську бригаду, яка обслуговуватиме матч 14-го туру чемпіонату України сезону 2016/2017 років. Нагадаємо, «Динамо» в найближчу неділю зіграє в Дніпрі з «Дніпром».

Вперше в історії головної динамівської команди її гру судитиме арбітр-жінка — Катерина Монзуль з Харкова, яка лише в поточному році почала судити топ-матчі чоловічих команд.

Допомагати 35-річному архітекторові в майбутньому поєдинку будуть асистенти арбітра харків’янин Сергій Беккер і Ігор Альохін з Хмельницького. Функції резервного виконає хмельницький кримчанин Анатолій Жабченко, який також напередодні буде судити матч молодіжних складів. Роботу арбітрів оцінить інспектор ФФУ Ігор Хіблін (Хмельницький).

Додамо, що 6 листопада ввечері в Дніпрі очікується похмура погода без опадів при температурі близько 8-ми градусів тепла.

Додам, Міжнародна федерація футбольної історії та статистики назвала Монзуль найкращою жінкою-арбітром світу 2015 року.

�обави�� �екламное об��вление


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>