Стадіон Металіста продадуть, а виручені гроші віддадуть футболістам

Автор Vobler Дата 25.10.2016 в 11:33 | Раздел Главное, Премьер-Лига | Мнений 0

73623011Федарація футболу України втрутилась у суд над харківським Металістом.

Про це у коментарі plussport.com.ua повідомив голова фонду соціального захисту футболістів і тренерів Олег Печорний.

«Залишились лічені дні до того, коли справа трьох гравців Металіста – Едмара, Шелаєва і Ковальчука — опиниться у суді. У цій справі є серйозний прогрес. Прокуратура і поліція дуже зацікавлені, щоб справа якнайшвидше опинилась в суді. А тепер ще й Федерація футболу зацікавилась», — повідомив він.

«Вони надіслали запит слідчому і поцікавились, чи насправді відкрита кримінальна справа щодо Металіста в особі його президента Сергія Курченка. Так, відкрита кримінальна справа. Це їм і слідчий повідомив і я підтверджую», — додав Печорний.

На його думку, ФФУ втрутилася у цей процес з метою прискорити час, коли футболісти отримають свої зароблені гроші.

«Чому ФФУ вирішила втрутитись у цей процес? Сподіваюсь, що з метою прискорити час, коли футболісти отримають свої зароблені гроші. Вірю, що вони зі свого боку зроблять все можливе, щоб все закінчилось справедливо», — сказав він.

«Яким чином суд змусить Курченка розрахуватися з футболістами? А тут думка і бажання цього злодія вже нікого не цікавить. Суд просто арештує майно Металіста – стадіон, база, Академія. Частину з нього продадуть на аукціоні і виручені гроші передадуть футболістам», — зазначив Печорний.

За його словами, загальна сума боргу складає 980 тисяч доларів.

«Загальна сума боргу – 980 тисяч доларів. Найбільше заборгували Ковальчуку – 400 тисяч доларів», – сказав Печорний.

�обави�� �екламное об��вление


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>