Йоахім Лев: Україна страшна в захисті

Автор avtor Дата 29.05.2016 в 10:48 | Раздел Интервью | Мнений 0

Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Лев розповів про відновлення після травм Бастіана Швайнштайгера і Маттса Хуммельс та суперників на Євро-2016.

«Що стосується Хуммельса, зрозуміло, що він повернеться. Звичайно, йому ще потрібно кілька днів для відновлення. Але ми не знаємо, коли Швайнштайгер зможе приступити до тренувань з командою. У завтрашньому товариському матчі в першому таймі у воротах стоятиме Бернд Лено, у другому таймі — тер стегон, Хуммельс, Карім Бельарабі, Нойер, Мюллер, Озіл і Ройс залишаться на базі. Всі інші відправляться в Аугсбург на матч (зі Словаччиною 29 травня). Збірна Словаччини схожа на наших суперників в групі — Польщу і Україну. Вони дуже добре організовані в захисті і мають відмінних гравців для контратак. Це хороші команди, які вийшли на Євро. Вони кинуть нам виклик», — сказав Лев в інтерв’ю виданню www.goal.com.

�обави�� �екламное об��вление


Random posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>