Сталонне підніме Реброва за вуха

Автор avtor Дата 06.03.2015 в 19:49 | Раздел Интервью | 1 мнение

Американський актор Сильвестр Сталлоне чекає матчу Евертон-Динамо. Сильвестр є одним із найвідоміших уболівальників ліверпульського клубу, The Honor Fan, і він планує приїхати в Англію на гру проти української команди. Про це писав The Daily Beast.

Сталлоне уже висловлювався, що Евертон є найсильнішою командою нинішнього розігра Ліги Европи, і головним претендентом на титул. Проте поєдинок у Швайцарії проти Йорнг Бойз налякав актора.

«Я пережив неприємні миттєвості, коли наша команда пропустила… І, знаєте, зрозумів, що це тому, що мене немає на трибунах. Тоді Евер вирівнявся і переломив хід гри. Проте я не можу більше ризикувати. Поїду на гру з Динамо особисто!»

Сталлоне один із тих акторів Голлівуду, хто справді знається на футболі (soccer), адже у нього італійське коріння. Не випадково він свого часу погодився на участь у стрічці «Втеча до перемоги» (Escape to Victory), де його під час зніманнь тренував знаменитий англійський голкіпер Гордон Бенкс. Знає Сталлоне і про київське «Динамо».

«В Динамо грав Андрій Шевченко, я познайомився з цим хлопцем в Майамі, ми поговорили про футбол, про Київ. Він чудово знає тренера Сергія Реброва, і я сказав Шеві, що якщо той серйозно думає перевершити Евертон, я сам вискочу на поле і вуха надеру. Так і передай!!

�обави�� �екламное об��вление


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>