Секрет Полі. 4 питання по матчу Ювентус — Мілан
11na11 ставить головні запитання, що народжуються після гри двох італійських грандів у будь-якого вболівальника.
НАВІЩО ТЕВЕС ПОЧАВ ПРОСИТИСЯ ДО АРГЕНТИНИ?
Найулюбленіша забава південноамериканців — час від часу заводити розмови про відданість перший клубу. Карлос Тевес раптом згадав, що у нього закінчується контракт, і заговорив про «Боке Хуніорс». У грі з «Міланом» аргентинець був справжнім лідером команди, у нього виходило все. Карлітос втікав у контратаки як молодий і миттєво орієнтувався, до якої з вільних зон краще угвинтитися. Найліпше його зарядженість в цьому матчі показує перший гол. Тевес побачив, що зі скупчення захисників його тримає більш-менш… ніхто, і легко втік відкривати рахунок. Туринська десятка проводить найкращий сезон у кар’єрі за довгі роки: торік аргентинець забив 19 м’ячів, в цьому — вже 13, і буде тільки більше. Після відходу Дель П’єро Турин вперше знайшов здорованя з чудо-технікою.
ХТО В ЦЬОМУ МІЛАНІ ЛІДЕР?
Веа, Шевченко, Кака, Златан, Балотеллі — навіть в похмурі часи в клубі знаходили людину, яка може створити гол з самого ідіотського штрафного. Спортивний директор Галліані обмежений у коштах і підписує вільних агентів на велику зарплату, але віддачі — пшик. Ніхто з колишніх великих гравців, які показали себе раніше, але не потрібних топ-клубам, не готовий взяти м’яч і обвести 12 осіб (разом з тренером, лайнсменом і парою партнерів). У грі з «Ювентусом» слово «характер» по-італійськи знали двоє: Полі і Черчі. Перший був єдиним Андреа на полі, який посилено розрізав оборону суперників. Поки Мунтарі був зайнятий витонченими завданнями гри або просто зливом тренера, а Ессьєн думав, як би йому відірвати чиї-небудь ноги, атакою займався 25-річний треквартіста. Алессіо Черчі надивився на футбол з бровки в Мадриді, тому його бажання грати пояснити легко. Навіть за того тиску, який завдавав «Ювентус» на суперника, Черчі не загубився на полі як Хонда, а ліз і ліз вперед, боровся на лінії ауту, вигризав м’ячі та навішував до штрафного. Якщо коли-небудь Галліані вирішиться вигнати половину команди, нову потрібно будувати навколо цих двох.
ІНДЗАГІ ТОЧНО ЗНАЄ, ЩО РОБИТЬ?
Другий сезон поспіль в «Мілані» запевняють всіх, що майбутнє за колишніми гравцями клубу. У пошуках власного Гвардіоли шанс спочатку дається тільки що закінчив Зеєдорфу, а після його провалу — головному тренеру Примавери Філіппо Індзагі. У людини-офсайду виходить навіть гірше, ніж у голландця, хоча Піппо цілий рік возився з хлопчаками. При відсутності завдань (виліт з Кубка, неучасть у євротурнірах, провал в Серії А) і роздутому складі Індзагі не може вибрати кістяк, який його хоча б не підведе. У матчі з «Юве» футболісти відверто не знали, що їм робити — не дивно, що навіть забитий гол прийшов зі стандарту. Навряд чи тренер розуміє, як грає його команда, якщо футболісти на своїй половині поля гарячково перекидаються м’ячем в повітрі від незнання, куди побіжить цей новий хлопець.
В ІТАЛІЇ БУДЕ ДРУГА СИЛА?
Знову з’являються питання, що Серії А потрібен новий чемпіон або хоча б справжній топ-клуб. «Ювентус» не доб’ється успіхів у Європі, якщо їм протистоять кризові варіанти колишніх грандів. Легкість, з якою «Мілан» віддав перемогу, зайвий раз показує в чемпіонаті інтригу, що вмирає — навіть провальний тренер може прийти в «Юве» і стати своїм у цій банді. За першого скудетта розрив від переслідувачів складав всього 4 очки, у минулому сезоні — вже 17. Зараз «Рома» відстає на 7, але впевненість у собі Тотті і Руді Гарсія втратили ще в жовтні на «Альянц-Арені». Коли Серія А вийде з кризи, зрадіють всі.