Воронін вчетверте стане…

Автор avtor Дата 11.01.2015 в 19:34 | Раздел TabloID, Главное | 1 мнение

Друга дружина Андрія Вороніна, одеситка Юлія, вагітна. Щасливий тато вже купив для малюка дитяче автокрісло. Мама готується по-своєму: Юлія привезла зі Швейцарії клітинну косметику, яка допомагає запобігти розтяжки під час вагітності.

Нагадаємо, пара вже виховує двох спільних дітей: 7-річного Андрія та 6-річну Софію. У футболіста ще є дочка від першого шлюбу — 8-річна Марія. Зараз 35-річний Андрій залишається безробітним і, за його словами, може закінчити кар’єру, якщо найближчим часом клуби не виявлять до нього інтересу.

Андрій та Юлія Вороніни, які встигли пожити в Україні, в Англії і в Росії, таки влаштувалися в Німеччині.

Андрій та Юлія Вороніни чекають дитину. Фото instagram.com

Вони придбали будинок у місті Дюссельдорф, що на заході країни. Облаштуванням сімейного гніздечка займалася Юлія, сама шукала потрібну меблі, а влітку минулого року організувала переїзд. Вона схиляє чоловіка до того, щоб залишитися тут на ПМЖ. Але Андрій хотів би повернутися в Україну. Як відомо, в Одесі живуть родичі футболіста, і функціонує його бізнес — дитячий розважальний центр.

�обави�� �екламное об��вление


Related posts

Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>