Тайсон підписав контракт
Автор avtor Дата 10.01.2013 в 20:52 | Раздел Главное, Премьер-Лига, Украина | 2 мнения

Нападник Металіста з міста Харків бразилець Тайсон так прагнув перейти в Челсі, хак хтів пограти знаву зі свої другом із Бразилії Оскаром, що… підписав трирічного контракта з донецьким Шахтарем! Точніше сьогодні (в четвер) ввечері колишній тепер уже президент Металіста Ярославський, президент Шахтаря Ахметов і Тайсон зустрілися в Києві, де вдарили по руках. Фактичне підписання угоди відбудеться в п’ятницю, і крім всього стане відома сума трансферу, а також, чи віддає Шахтар назад у Харків нападника Марко Девича. Проте можливо Девич повернеться в Металіст влітку, оскільки заграний за Шхтар в Лізі Чемпіонів. Разом із тим Тайсон не матиме права грати за Шахтар у весняній частині сезону в еврокубках, оскільки грав у Лізі Европи восени.

Як сказав свідку події пан Ярославський, це — останнє, що він робить для Металіста та із Металістом. Через місяць офіційно оформлять всі папери з передачі клубу новому власникові, і вже відомо ім’я нового президента клубу, котре Ярославський не повідомив.

Я и Украина?Avtor, 11na11.com


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site