Збірна України — шанс для запасних!

Автор 11na11 Дата 13.11.2012 в 23:08 | Раздел Главное, Сборная Украины | Мнений 0

 зб Украины14 листопада в Софії о 18.00 за Києвом відбудеться матч збірних Болгарії та України. За декілька днів до матчу ми – вболівальники, отримали купу новин. Приємних і не дуже. До ряду приємних можна віднести намагання ще  в цьому календарному році відшукати для команди головного тренера. Неприємні – у «товарняку» не зіграють Коноплянка, Ярмоленко, Гусєв та Ракицький. Але на мою думку дані новини можна віднести до відносно приємних чи неприємних. Оскільки, в питанні тренера ФФУ топчеться на місці, а відсутність лідерів команди в цьому матчі означатиме те, що отримають ігрову практику та невеликий шанс проявити себе такі виконавці: Роман Безус, Тарас Степаненко, Антон Шиндер, Рустам Худжамов.

Роман Безус найближчими міжсезоннями(зима/літо) змінить футбольну прописку. За молодим «атакером» полюють лідери чемпіонату. Після бурхливого минулого сезону, в нинішній першості спочатку дещо призадумався, але потім набрав. Цифри говорять самі за себе – 5 голів та 3 результативні асисти в 14 матчах УПЛ. Такі матчі є дуже хорошим шансом закріпитися в обоймі збірної.

Тарас Степаненко будучи лідером молодіжної збірної та її ветераном, не може похвалитися такими здобутками в головній команді України. В чемпіонаті також основа далеко не в кожному матчі світила Тарасу – 10 матчів, 876 хвилин на газоні та 2-і гольові передачі в активі. Тому повинен виходити і доказувати на полі, а не чекати коли конкуренти по збірній припинять виступи.

Антон Шиндер молодий і перспективний габаритний форвард. У нього має бути безмежна мотивація та бажання закріпитися у збірній, оскільки поки що нічого значущого не досягав та не вигравав порівняно з колегами по амплуа. В чемпіонаті та кубку поки що більше працює на команду ніж на себе, тому тільки 1 збитий м’яч та 1 гольова передача.

Рустамаму Худжамову потрібно брати приклад з Андрія Диканя та рухатися вперед. Не молодий, але надзвичайно досвідчений голкіпер в цьому чемпіонаті проводить всі матчі, як кажуть, від дзвінка до дзвінка. Іллічівець має гідний результат пропущених м’ячів, розділяючи за цим показником 4-6 сходинку, в чому немала заслуга Рустама. Тому й надалі має набирати оптимальних кондицій та виходити на новий професійний рівень, зважаючи на єврокубкові цілі його команди.

Галущенко Вадим для 11na11.com

�обави�� �екламное об��вление


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>