Заслуживший увагу: Беньят
Автор narcodyller Дата 03.11.2012 в 14:44 | Раздел Главное, Испания | Мнений 0

Бетіс на початку нинішнього сезону відверто кажучи здивував. Клуб із Севільї в чемпіонаті зараз йде на п’ятому місці, поступаючись лише грандам Ла Ліги — Барсі, Атлетіко, Малазі та Реалу. Команда Пепе Меля грає у досить привабливий футбол, на який приємно дивитись. І безсумнівно ключовою фігурою у андалусійському  клубові є баск Етчебарія Беньят.

Хлопець виховувався у футбольній школі Атлетіка з Більбао, з якої його регулярно запрошували до різних юніорських та молодіжних збірних Іспанії, і вже у 19-річному віці він дебютував за основну команду Атлетіка. Що цікаво,  в той час за баскський колектив ще виступав жива легенда  клубу Хосеба Ечеббарія. І без порівнянь молодого футболіста з набагато старшим і досвідченішим практично його однофамільцем звичайно не обійшлося.

Але в молодого Беньята не повірили і знову повернули до другої команди. З цим Етчебарія звичайно не погодився і прийняв рішення покинути рідну команду. Погравши сезон за колектив Конкуенсе з Сегунди Б, він опинився у Реалі Бетіс.  Спочатку у новій команді він ще один рік провів у третьому дивізіоні за Бетіс Б, де грав блискуче, а вже на наступний сезон він став одною з ключових фігур Бетіса Пепе Меля, яка боролася за повернення до Прімери. Пару Беньят — Іріней називали накращою  у Сегунді.

Наступний сезон Етчебарія і команда вже розпочали у Прімері. І як розпочали! Андалусійці йшли на верху турнірної таблиці, всі експерти захоплювались їхньою грою. Проте згодом, коли Бетіс опустився нижче в турнірній таблиці, єдиним гравцем до якого практично не було претензій був саме Беньят.

Етчебарія Беньят є справжнім лідером команди. Він може активно  відпрацювати  на захист, а вже в наступній атаці віддати результативну передачу чи навіть забити гол. Беньят є тим грацем, який може повести за собою цілу команду у скрутний момент, тож не дивно, що його порівнюють з іншим баскським футболістом, який зараз виступає за мадридський Реал, — Хабі Алонсо.

Успішна гра Етчебарії не залишилася непомітною для скаутів інших клубів. Його рідна команда — Атлетік з Більбао вже не один рік намагається повернути свого талановитого вихованця, в якого не повірили і так просто відпустили до Бетіс. Також є інформація про інтерес зі сторони Вольфсбурга, а Зеніт взагалі готовий був розстатись з 20 мільйонами тільки, щоб Беньят  переїхав до Санкт-Петербурга з метою виступів за місцеву команду.  Вісенте дель Боске теж не залишився в стороні і вже 26 травня у матчі проти Сербії  Беньят дебютував за національну збірну Іспанії. До слова ставши за 4 роки першим гравцем з Бетіса викликаним до Фурії Рохи .

Влітку він мав усі шанси перейти до іншого клубу, проте він залишився у Бетісі. Так, можливо, керівництво андалусійців приклало багато зусиль аби залишити цього талантливого футболіста в Севільї, але можна з впевненістю стверджувати, що  баск не підведе. Де б Беньят не виступав він завжди буде викладатися на всі сто відсотків.

Вова «Narcodyller» Євдошенко, 11na11.com


Related posts

SELECTORNEWS

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Switch to our mobile site