Алієв догрався

Автор Дата 17.01.2011 в 16:29 | Раздел Россия, Украина | Мнений 0

Схоже біготня по клубах  не привела талановитого українського плеймейкера ні до чого хорошого.

Олександра Алієва вже і в Динамо не чекають і в Локомотиві йому не раді.

Київське «Динамо» не збирається викуповувати трансфер півзахисника Олександра Алієва за 11 мільйонів євро. А саме таку суму хоче отримати за гравця збірної України президент «Локомотива» Ольга Смородська.

«Поки жодної ясності про подальшу долю Алієва немає… І я не впевнена, що Саша піде саме в київське «Динамо». «Локомотив» повинен виплатити транш у 4 мільйони євро до 28 лютого… У нас достатньо часу, щоб продати Алієва в якийсь інший клуб, а з виручених грошей погасити заборгованість», — розповіла Смородська.

Разом із тим керманичка «Локо» заявила, що і в її клубі Олександр не залишиться: «Те, що Алієв не хоче грати в «Локомотиві», очевидно. А я, як президент клубу, повинна вжити заходів для того, щоб у колективі не залишалося байдужих людей. Команда повинна бути єдиним цілим, сім’єю, інакше успіху їй не досягти. Тому намагатимемося працевлаштувати Сашка в інший клуб, а що з цього вийде, побачимо» — повідомляє пані-президент.

Разом з тим зазначимо, що все ж Алієв лишається висококласним професіоналом — за інформацією все тої ж Смородської Сашком цікавляться декілька інших клубів, щоправда яких саме президент не вказала.

Джерело: http://ua.for-ua.com/sport

�обави�� �екламное об��вление


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>