Фірміно має химерний анти-арсеналівський пункт в контракті і божевільну клаусулу

Автор Vobler Дата 06.12.2016 в 10:47 | Раздел Англия | Мнений 0

2807332_heroa«Ліверпуль»застрахувався на випадок бажання інших клубів переманити Роберто Фірміно.

За інформацією Le Soir, у контракті бразильського форварда прописана клаусула в розмірі 98 мільйонів євро. Тобто, усі бажаючі придбати Роберто Фірміно змушені будуть добре витрусити гаманці, аби здійснити трансфер лідера «Ліверпуля».

Однак ще більш вражаючим є анти-«арсеналівський» пункт у контракті Роберто Фірміно. Положення в угоді про суму відступних у 98 мільйонів євро за Роберто Фірміно чинне для всіх клубів за винятком «Арсенала».

Повідомляється, що у «Ліверпулі» досі тримають образу на «Арсенал» за те, що у 2013 році «каноніри» запропонували за трансфер Луїса Суареса 40 мільйонів фунтів + 1 мільйон бонусів. Тоді власник мерсисайдців Джон Генрі обурено заявив: «Що вони там курять на «Емірейтс»?».

Нагадаємо, що Роберто Фірміно перейшов до «Ліверпуля» з «Хоффенхайма» влітку 2015 року. Угода 25-річного бразильця з англійським клубом розрахована до 2020 року.

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>