Рафаїлов розповів, як Зоря може покращити своє фінансове становище

Автор Vobler Дата 20.11.2016 в 18:11 | Раздел Главное, Лига Европы | Мнений 0

179269555Генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов розповів про можливі прибутки клубу.

– Оцініть шанси «Зорі» на вихід з групи в Лізі Європи.

– Шанси є. Для початку треба виграти два матчі, що залишилися. Це дуже складно, особливо в Стамбулі. Я був там на одному з матчів. Шум на стадіоні такий, ніби два Боїнги злітають одночасно. Підтримка уболівальників буде там просто колосальною. Та й суперник дуже непростий. Проте, ми розуміємо, що шанси є. Розуміють це і наші футболісти. Плюс, і я не приховую цього, є ще й преміальні, які даються за набрані очки.

– Наявність спонсора може вплинути на придбання у міжсезоння якихось гравців?

– У кожному трансферному вікні в «Зорі» з’являються нові гравці. Ті гроші, які ми отримаємо від партнерської угоди з «Фортуна Live», допоможуть клубу розвиватися. Будь-які гроші – це гроші. До того ж, значно поповнити клубний бюджет може вихід команди в груповий етап Ліги Чемпіонів або Ліги Європи. За потрапляння клубу в групу Ліги Чемпіонів можна отримати близько 12 мільйонів євро, а за вихід до групового етапу Ліги Європи – 2,4 мільйони євро. Це серйозний заробіток.

На жаль, у нас в країні доходи клубів від реклами, продажу квитків і атрибутики не так великі, як в тій же Англії. Наприклад, на нашому матчі в Манчестері середня ціна квитків була 90 фунтів, а на стадіоні було 56 тисяч осіб. Уявіть тепер, яка це сума всього за один поєдинок. Модель нашого футболу в корінь неправильна і найближчим часом малоймовірно, що вона зміниться.

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>