МЮ і adidas пропонують Мессі 100 мільйонів за відмову від контракту з Барсою

Автор Vobler Дата 21.11.2016 в 18:12 | Раздел TabloID, Главное | Мнений 0

1Стала відома команда, яка запропонувала Ліонелю Мессі € 100 млн за те, щоб гравець не продовжував контракт з «Барселоною». Як повідомляє marketingdeportivomd.com, спільну акцію по залученню аргентинця організували «Манчестер Юнайтед» і фірма «аdidas».

Згідно з інформацією джерела, німецька фірма стурбована слабким виступом «МЮ» і зниженням популярності бренду. «Рятувальним колом», на думку керівництва «аdidas», є купівля Ліонеля Мессі, чий контракт з «Барселоною» закінчується влітку 2018 року.

Аргентинець є обличчям компанії, яка за рахунок бонусу в € 100 млн хоче переконати Мессі не продовжувати контракт, тим самим дезактивувати пункт за дострокове розірвання контракту в розмірі € 250 млн.

 Нагадаємо, що також «Adidas» також планував підписати з футболістом довічний контракт, якщо Мессі прийме пропозицію «МЮ».

Раннє інформація про солідний бонус за відмову від контракту з «Барсою» вже публікувалася на сторінках провідних світових футбольних сайтів, проте ні клуб ні спонсор не називався.

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>