Хацкевич: Якось посварився з мамою, бо вона переконувала, що в Україні всі бандерівці і їдять людей, а мені тут добре

Автор Vobler Дата 30.11.2016 в 00:00 | Раздел Интервью | Мнений 0

1025550264Легендарний у минулому півзахисник київського «Динамо» Олександр Хацкевич зізнався, що йому подобається в Україні, хоча цього не розуміє його матір.

«Я говорю те, що думаю. Це моя точка зору. Чому я не можу її висловити? Чомусь наш білоруський менталітет працює в таких моментах по-іншому. Не знаю, чому так. Може, справа в цьому телевізорі? Все йде звідти. Коли приїжджаю до мами, прошу її насамперед вимкнути телевізор. Тому що там весь час новини, якісь передачі: хто з кимось щось зробив, все це розбирається. Кажу: «Мамо, я приїхав, давай про дітей поговоримо».

Ми з мамою один раз навіть посварилися на цьому грунті. Сказав: «Не хочу навіть приходити. Тому що ти мене тут хочеш переконати, що в Україні все бандерівці і їдять людей». Моїй родині там комфортно жити. Якби з цим були якісь питання, то я, напевно, поміняв би місце проживання, так? Можливості є. На худий кінець можу сюди повернутися. Людина де живе? Там, де їй добре. Мені добре в Україні.

Нещодавно ось знову мама розповідала, як в Україні вкрали якусь дитину, про якогось міліціонера, який щось там сотворив у Донецьку, ДНР, ще десь. Запропонував відключити російські канали, встановити супутникову тарілку, налаштувати українські канали і поговорити про це через місяць. Думка зміниться.

Мінськ від Києва дуже сильно відрізняються. Передусім свободою, вираженням думки. Там цього більше. Правда, на сьогодні всі ці майдани ні до чого хорошого теж не привели. З іншого боку, скрізь потрібна стабільність. У Білорусі вона є. Не буду говорити, які пенсії і які квартплати. Але загалом у країні мир. Це найважливіше, що є в нашій країні.

В Україні спостерігається прогрес? Країна перебуває в стані війни. Про який прогрес можна говорити? Ми всі живемо надією, що все колись буде добре. Сподіваюся, в Україні скоро все налагодиться. Сподіваюся, в Білорусі такого не буде ніколи», – розповів головний тренер збірної Білорусі.

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>