Фонсека: Після тренування, швидше за все, буде бій сніжками між гравцями

Автор Vobler Дата 15.11.2016 в 06:34 | Раздел Интервью | Мнений 0

НеймарПро підготовку до матчу з «Капатами»

– Паулу, розбирали ви гру «Карпат»? Які основні тактичні моменти виділяєте перед матчем?
– Ми добре знаємо «Карпати». Ця команда доставила нам деякі складності в першому колі. Розуміємо, що майбутня зустріч буде серйозною. Як проходить наша підготовка? Величезна кількість гравців «Шахтаря» знаходиться в збірній. Тому зараз у нас йде загальний підготовчий процес з футболістами, які є. Вже після повернення збірників будемо робити акцент на певних деталях.

– Хто з молодих хлопців, присутніх на тренуванні, може зіграти з «Карпатами»?
– Зараз складно про це говорити і вибрати когось із них, хто міг би взяти участь у матчі.

– Як себе почуває Тайсон? Говорили, що раніше він займався індивідуально. З ним все в порядку?
– Не знаю, звідки взялася така новина. Тайсон завжди тренувався з командою, у нього не було ніяких індивідуальних занять. Чесно кажучи, це сюрприз для мене.

 – Як вам погода, сніг? Чи Не здається, що ви десь на Алясці, а не в Україні?
– Це дуже красиво. Я не бачив такого ще ніколи в житті. Кожного ранку ти прокидаєшся, дивишся у вікно і бачиш таку красу. Це незабутньо. Якщо ж говорити про заняття, звичайно, така погода далеко не в нашу користь. Подивіться навколо і в якому стані поле. Але ми постараємося пройти через всі ці складності і продовжувати звичайний тренувальний процес.

– В Україні прийнято ліпити снігову бабу. Ваші тренування завжди оригінальні, а в цьому випадку потрібно багато нахилятися і ходити – дуже хороша вправа для задніх м’язів ніг. Можливо, ви придумаєте щось подібне?
– Якщо чесно, я відкритий для будь-яких нововведень у заняттях. Завжди буду робити те, що краще для команди. Якщо це добре вплине на наші ноги, що приводять м’язи і прес, то я не буду проти нахилятися і ліпити сніговика. Але що я можу вам гарантувати: сьогодні після тренування, скоріше за все, буде бій сніжками між гравцями.

– Як ви оцінюєте виступ своїх підопічних у суботній зустрічі Україна – Фінляндія? Андрій Шевченко сказав, що футболісти «Шахтаря» і «Динамо» були втомленими з-за великої кількості матчів за свої клуби.
– Це цілком нормально, що хлопці втомлені. Я повністю згоден з Шевченком. З-за величезної кількості поєдинків у нас просто немає часу на відновлення. До речі, скористаюся вашим питанням і висловлю Федерації прохання або пропозицію: неможливо грати, коли матчі йдуть через кожні 48 годин. Один день для футболіста, щоб відновитися після важкої зустрічі, – це практично нічого. Я хотів би попросити на майбутнє – можливо, хто-небудь почує, – щоб додавався ще один день і у хлопців було хоча б три дні на відновлення. Наприклад, граємо в середу, а наступний матч тільки в неділю. Граємо в четвер – наступний поєдинок в понеділок. Поки хлопці, звичайно, втомлюються. Їм важко.

 – Форвард «Карпат» Густаво Бланко Лещук сказав, що немає нічого неможливого, львів’яни можуть перемогти «Шахтар» Що б ви відповіли?
– Думаю, абсолютно нормально, коли гравець суперника вірить у свою команду, в її перемогу і робить такі заяви. Я б вважав дивним, якби було все навпаки. В свою чергу ми готуємося до цього матчу, щоб трохи зменшити їх оптимізм і виграти.

– Веллінгтон Нем поїхав саме до першого снігу. Це якось пов’язано? Чи ви незадоволені чимось у футбольному або організаційному плані?
– Це абсолютно нормальна ситуація у футболі, так її і треба сприймати. Веллінгтон не так часто грав – не тільки в цьому році, але і в минулих сезонах. Звичайно, йому хотілося частіше виходити на поле. З’явилася пропозиція з бразильського клубу «Сан-Паулу». Думаю, він залишився задоволений тим, що у нього буде більше можливостей виступати. Ньому поспілкувався з нами. Ми вирішили, що для нього буде краще, звичайно ж, розглядаючи при цьому його наступне повернення в «Шахтар». А зараз він там. Думаю, це буде добре для всіх.

– Тренер збірної Фінляндії і футболісти більше всіх виділяли Тараса Степаненко. Як ви оціните його прогрес з початку сезону і роль в команді, в тому числі і в збірній?
– По-перше, звичайно, мені дуже приємно, що наставник збірної Фінляндії виділив нашого гравця. Це означає, що Степаненко добре працює і показує себе. Мене нічого не дивує: Тарас – дуже важливий гравець для «Шахтаря» та збірної України. Сподіваюся, що він буде продовжувати в тому ж дусі.

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>