Ультрас Інтера — Мауро Ікарді: Знімай капітанську пов’язку, клоун

Автор Vobler Дата 16.10.2016 в 19:14 | Раздел Главное, Италия | Мнений 0

Шанувальники Інтера залишилися вкрай розчаровані розповідями Мауро Ікарді в його автобіографії і вимагають, щоб аргентинець більше не був капітаном своєї команди.

У своїй автобіографії Мауро розповів про інцидент, який трапився після поразки Інтера від Сассуоло 1: 3 в лютому 2015 року. Мауро нібито віддав свою футболку дитині, проте глава ультрас вирвав її у того з рук і жбурнув назад в аргентинця. Мауро Ікарді відповів йому і став героєм серед товаришів по команді.

Сьогодні Курва Норд, найбільша угруповання ультрас Інтера, зробила заяву.

«Мауро Ікарді, з тобою все покінчено. Навіщо придумувати таку витончену брехня? Ми просто шоковані, ця книга — абсурдна і повна брехні», — йдеться у заяві.

«Ми просто просимо викладатися на полі, а він розповідає нам про якісь загрозливих фігурах, які витають навколо клубу. Мабуть, у нього не все в порядку в головою. Така людина не гідна капітанської пов’язки».

Далі Курва Норд надає свою версію подій.

«Не хочемо повертатися до того дня, коли його ж товариш по команді відтягнув його за комір, щоб Мауро Ікарді не так гордовито поводився з фанатами. Це викликає сміх — читати те, що пише Мауро:» Я готовий зустрітися з ними один-на- один. Скільки їх там? 50, 100, 200? Ну ладно, запишіть моє повідомлення і дайте їм послухати: «Я візьму 100 кримінальників з Аргентини, які пришиють їх на місці ж. Подивимося, хто кого».

«Мауро Ікарді говорить про допомогу маленьким дітям, а потім придумує інцидент, якого ніколи не було, щоб отримати якусь перевагу над нами, ніби всім не зрозуміло, що лише Курва допомагає дітям влаштовувати кореографію на трибунах».

«Більше немає ніяких виправдань. Ми вважали Мауро молодою, злегка божевільною (як і більшість) людиною, який глибоко в душі є хорошим хлопцем. Однак насправді він виявився тим, хто не гідний капітанської пов’язки Інтера. Справа не в нас — клуб просто такого не заслуговує «.

«З тобою все покінчено. Ти показав себе. Знімай капітанську пов’язку, КЛОУН. Так, це саме те, чого ми вимагаємо».

Варто відзначити, що Мауро оперативно випустив заяву, в якій вибачився перед уболівальникам.

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>